Ön Far Buhu Sorunu

_SpOrTmEn_

New member
Arkadaşlar merhaba

bundan 7-8 gun once kia cee'd CONCEPT PLUS1.6 dizel manuel aracımı teslım aldım ılk aldım ve yaklasın 5-6 km sonrası eve geldım hava yagıslıydı ve arabayı ıncelerken on farların buhu yaptıgını gordum.Sonucta forumlarda vs ya olur vs deselerde ınsanın ıcı rahat etmıyor sonucta sıfır arac almısım ve ve bınde bır olsada aracın tıkır tıkır herseyının calısmasını ınsan beklıyor.
Su an 7-8 gun oldu bıraz beklesem sanırım duzzelır dedım ama hala duzelmedı havalarda soguk malum ıstanbuldayım acaba sızce bu olabılır bırseymı yoksa servıse gıtmemı mı onerırsınız arkadaslar
Sımdıden yardımlarından dolayı herkese tesekkur ederım.
IYI FORUMLAR...

berkan1981

New member
Ayni durum bendede oldu showroomdan gunduz cikardik araci akşam fark ettimki ön sol far icden bug yapmisdi hemen servise gittim bagir çağır garantiden yenisiyle degisdiler..

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

unalks

New member
benimde dış mazot kapağında sorun var aracım daha 2 aylık fırsat bulup gidemedim yerine tam oturmuyor kilitlenmesinde sorun yok fakat kötü bir görüntü oluyor kesinlikle garantiden değiştirmeliler bence

ErkanKASIM

New member
Arkadaşlar merhaba

bundan 7-8 gun once kia cee'd CONCEPT PLUS1.6 dizel manuel aracımı teslım aldım ılk aldım ve yaklasın 5-6 km sonrası eve geldım hava yagıslıydı ve arabayı ıncelerken on farların buhu yaptıgını gordum.Sonucta forumlarda vs ya olur vs deselerde ınsanın ıcı rahat etmıyor sonucta sıfır arac almısım ve ve bınde bır olsada aracın tıkır tıkır herseyının calısmasını ınsan beklıyor.
Su an 7-8 gun oldu bıraz beklesem sanırım duzzelır dedım ama hala duzelmedı havalarda soguk malum ıstanbuldayım acaba sızce bu olabılır bırseymı yoksa servıse gıtmemı mı onerırsınız arkadaslar
Sımdıden yardımlarından dolayı herkese tesekkur ederım.
IYI FORUMLAR...
Aracın farı hava alıor sorunlu yani , bende gt var buhu yapmıyor , söyleyin şikayetinizi değiştirsinler garantiden

dellobaltino

New member
evet aynı durum benim farda da var ama ben xenon taktırmıştım belki ondandır dedim

_SpOrTmEn_

New member
İlginiz için tsk ederım arkadaslar cok sagolun ılk fırsatta gıdıp servıse garantıden degısılmesını talep edıcem can sıkıyor bu durum ıster ısteemez...