Nisan'in ilk haftasi buluşma önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkan

New member
Yalcin mekan güzel de çoğunluk anadolu yakasinda. O kadar kisiyi kalkip ordan buraya getirmek cok sıkıntı olur :)
burası size uzak, cok sorun sıkıntı değil ama şilede butarafa cok uzak abi :D söyle iki taraf içinde daha ortalarda biyerleremi baksak

Palermo75

New member
izmit tarafından geleceklerıde dusunursek bence şile agva ıyı bır secım olur

anemon

New member
Ikidir diyorum ortak nokta bakilsin diye ama hep sehrin uc noktalari soyleniyor :))

pepe

Active member
Ortak nokta dediğimiz şehrin tam göbeği oluyor...Gidişi ayrı dert dönüşü ayrı dert olacaktır:)

Boğaza nazır yerler olabilir İstanbul'un tam göbeği

aLi

Yönetim Ekibi
Evet Barış'ın dedigine katiliyorum ama hafta sonu oranında trafik cilesi cekilmez gibi.Bogaz tarafinda cogu yer vale sistemi.Aracini valelere vermicek bi cok insan taniyorum sitede :)
[MENTION=1547]Berkan[/MENTION] yok mu organizasyonluk mekan diger sitede :)

anemon

New member
Bu hafta sonu arkadaslarla tarabya big chefs gidecegiz iki kisi kahvalti 52 TL. bakayim mekan otopark kahvalti nasil. Ayrica daha oncede rumeli hisarinda bir mekana gitmistik adini hatırlamıyorum oranin kendi otoparki vardi valesiz :) onuda ogrenirim

yalcin

New member
büyükçekmece uzak ama şilede uzak abi şimdi : )) ben c.tesi gidip bakıcam açıkmı, işletmesi değişmiş olabilir aradım kapalı telefonları çünkü. mekan gerçekten samimiyetle söylüyorum çok güzel gölün kenarında ve iski koruma havzası olduğu için doğanın içinde...araç park alanı rahat ve hemen önünde 0-100 denemesi yapılabilir video çekilir vs. (trafik sıfır )

yalcin

New member
unutmadan bahsi geçen yere ulaşım dışardan gelecekler içinde hadımköy çıkışından hemen sonra..gayet rahat bir yol. burada ısrarcı değilim ama farklı bir alternatif. araştırmaya devam ediyorum!

anemon

New member
Birde Ümraniye'de Trabzon park var bilenler olabilir. Otopark sorunu olmayan cam ağaçlarının altinda cocuklar icin yerleri olan güzel mekanlar var.

Berkan

New member
Evet Barış'ın dedigine katiliyorum ama hafta sonu oranında trafik cilesi cekilmez gibi.Bogaz tarafinda cogu yer vale sistemi.Aracini valelere vermicek bi cok insan taniyorum sitede :)
@Berkan yok mu organizasyonluk mekan diger sitede :)
yok abi otarafta hiç ole topluca yapmadık yani yaptıgmız 1-2 dir. birinde sehitleri anmak icindi e5 te tek serit akabiliyordu, digeride 2010 yada 11 de bir fotograf bulusması olduydu beylikdüzünde koca bomboş alana zar zor sıgdık sen dusun vehameti oyüzden kendi aramızda takılıyoruz eski arkadaslar vs olarak :D

rayen

Super Moderator
ohhh.. gene bizi düşünen yok. :D
Varsa, yoksa İstanbul.

aLi

Yönetim Ekibi
Abi siz Angaralilarda toplaniverin gelin. Biz oraya gelelim dersek büyük sıkıntı cikar :)

inimicus

New member
Tarabya bigchefs vale sistemi ile çalışıyor ve çevrede Park Yeri sıkıntı. Benim Haziran yirmiye kadar dersim var hafta sonu. Gelebilsem iyi olurdu. Astra forumun burada buluşması var ona gitmiyorum ama uygun olsa gelirdim istanbul buluşmasına.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...