Müşteri hizmetleri hatlarında beklemek sizi sinir ediyor mu?

akenatons

New member
Arkadaşlar merhaba.

Bilirsiniz herhangi bir sebeple x bankasını, y turizm acentasını, z sigorta şirketini ... ararsınız 0800 lü ya da 444 lü numarasından Öğrenmek istediğiniz menüye gelene kadar 2 saat size reklam dinletirler, arada neyi aradığınızı unutur ve menüleri kaçırır tekrar arama yaparsınız ve sinirler tavan yapar.

Ben de dün tesadüf eseri aşağıdaki internet sitesinin keşfettim. Adından da anlayacağınız gibi site telefonda bekleme olayını bitiriyor. Farzedelim ki siz x bankasındaki kredi kartınızın limitini öğrenmek istiyorsunuz. Siteye girin banka ismini arama kısmına yazın. Aşağıda telefon menüleri çıkıyor.

Örneğin Garanti Bankası'nda, Kart numarası ve kart şifresi ile kredi kartı ödemesi için "1-3-3-1" çıkıyor. Yani 444 lü telefon açıldığı gibi bu tuşlara sırasıyla basarsanız 2 saniyede istediğiniz menüye girip hem sinirlerinize hem de telefon faturalarına olumlu katkıda bulunuyorsunuz. :)

http://www.telefondabekleme.com

c@n

Super Moderator
Ynt: Müşteri hizmetleri hatlarında beklemek sizi sinir ediyor mu?

Güzel paylaşım teşekkürler... Bugüne kadar ne kadar saydığımı bir ben bilirim birde allah... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Güzel bilgiler

+1

ahmymn

New member

Yakala.co da da
0 212 366 09 00 *4 ve sonrada *1 tuşlarsanız doğrudan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.