manuel krom pedal seti

arda-buse

New member
arkadaşlar bende 2013 consep plus aracıma manuel aluminyul pedal seti arıyorum.bilgisi olan veya ona uygun seti bilen varmı?

dellobaltino

New member
Ben aldim ama fren ve debriyaj buyuk geldi vidalayamadim silikonla yapistirdim

deadgarden

New member
resimleri varmı koyabilirmisin.?

dellobaltino

New member
Tamam bi cekip koyarim resmini lakin dedigim gibi fren ve debriyaj pek saglam olmadi.lakin aklima baska gelen olmadi

deadgarden

New member
ÇOK GÜZEL GÖZUKUYOR NERDEN BULURUM LİNK KOYAbilirmisin.

dellobaltino

New member
burda forumdan bi arkadaştan aldım dediğine göre sportage pedal setiymiş

Berkan

New member
ben alcaktrm fırsat olmamıstı parasal acıdan. sana kısmetmiş hayırlı olsun

kia servisten ceed gt pedalı olarak yada kardeşi hyundai i30'un en üst paketin manuel vitesi oldugnu unutmayın onlarda aynı pedalları kullanıyor. acıp bir sorun servise direk uyanını bulabilirz belki

dellobaltino

New member
Uzerinde i30 yazan pedallari arabama takmak istememistim. Ama gt pedali varsa super olur lakin sanmiyorum

arda-buse

New member
Arkadaslar en sonunda consep plus aracima koreden orjinal krom pedalve ayak seti getirttim hafta sonu montaj yaptiracagim.;););)

dellobaltino

New member
nasıl getirttirdin ve kaça maloldu resimlerle beraber ayrıntılı bilgi bekliyoruz

CeedMaster

New member
Atalay bey'inki daha şık duruyor maddi olarak sıkıntı olmuyacaksa o daha şık duruyor

deadgarden

New member
ARKADAŞLAR BENDE O 40 DOLARLIK [MENTION=93]arda-buse[/MENTION] NİN ALDIĞI setten almak istiyorum. ebaydan daha önce hiç alışveriş yapmadım? nasıl alırım?

atalay83

New member
ARKADAŞLAR BENDE O 40 DOLARLIK @arda-buse NİN ALDIĞI setten almak istiyorum. ebaydan daha önce hiç alışveriş yapmadım? nasıl alırım?
Öncelikle paypal'a üye olmak gerekiyor , çünkü yalnızca paypalla ödemesi kabul ediyor. Sonra ebay'a üye olup profil bilgilerini güncelleyecek ve sipariş vereceksiniz.Tıpkı gittigidiyor vb sitelerden alışveriş yapar gibi ürünü sipariş vereceksiniz.
Bu ürün için gümrükte sıkıntı olmaz, ürün yolda kayıp olursa vb durumlarda paypal veya ebay'a sorun bildirip şikayet dosyası açıyorsunuz.Gerçekten haklıysanız para hesabınıza iade ediliyor.Hatta şikayet etmeden satıcıya durumu bildirirseniz size her türlü yardımcı olur.

ebay vb sitelerden 3-4 yıldır alışveriş yaparım , yaklaşık 100 alışverişim olmuştur. Şimdiye kadar 1$ para kaybetmedim.

arda-buse

New member
Valla ben gözümü kararttim arkadasimin hesabiyla aldim olumsuz dusunuyordum ama on gunde geldi sasirmadimm degil yani birde adrese teslim