Koltuklardan gelen gıcırtı

akrepkral86

New member
Arkadaşlar son zamanlarda benim aracın koltuklarından çukurlarda veya virajlarda oturak minderinin yan desteklerinden gacur gucur sesler geliyor servise götürdüm servis bunun normal olduğunu zamanla olabileceğini ve torpidonun alt kısmına sürtünmeden dolayı oluştuğunu söylediler sizce bu durum neden olabilir açıkçası servis beni pek tatmin etmedi:confused:

akrepkral86

New member
Arkadaşlar son zamanlarda benim aracın koltuklarından çukurlarda veya virajlarda oturak minderinin yan desteklerinden gacur gucur sesler geliyor servise götürdüm servis bunun normal olduğunu zamanla olabileceğini ve torpidonun alt kısmına sürtünmeden dolayı oluştuğunu söylediler sizce bu durum neden olabilir açıkçası servis beni pek tatmin etmedi:confused:

yalcin

New member
gülü seven dikenine katlanırmış, 4 senede alıştık bu seslere gacır gucur çıt çut çat tık tik luk lok vb. sesler oluyor sende alışacaksın artık yapacak birşey yok, şans ki bende bu sesler çok çok olmadı üretime göre sanırım her araçta(ceedlerde) benim arka döşemelerden geliyor tümsekten geçerken yavaşda geçsen oluyor!

pepe

Active member
tamamen koltuk kumaşının türüyle alakalı...dert edilecek birşey değil...Plastik zeminle temas ettiği yere bir bez parçası sıkıştırın ;)