Kocaeliden Herkese Merhaba

Kadir KURT

New member
Arkadaşlar Kocaeli den aranıza katılıyorum. İsmim nickimde saklı :) yaklasık 12-13 yıldır Hondacıyım. 1999-2004-2009 ve son olarak 2012 model kasasını da aldım ama benzin durumları yüzünden o aracımıda üzülerek satmak zorunda kaldım. Dizel araç bakmaya başladım Kia benim için çok uzak bir araçtı hani halk arasında yaygındır ya Kia mı amaaaaan abi boşver diyenlerden biriydim. Bir arkadaşımın çok tavsiyesi ile Kia bayiine gittim ve kia ceed i inceledim. Gayet başarılı görünüyordu. Aracı test ettim dizel olmasına rağmen gerçekten sessiz bir araçtı aracı fazla üzmeyerek (yanımda ki teste çıkan personelin kalpten gidebilir düşüncesi ile) testimi bitirdim belli bir miktar kapaora ile ile aracı siyah renki 62500 tl ye satın aldım. Fiyat araştırması yapmadım kampanyada olduğunu belirtmişlerdi. Araç oldukça dolu seri bir araç beni diğer sınıfında ki araçların en dolsusu ve en uygun fiyatlısıydı. Hondacısın arkadaş ay sonunu bekle honda dizeli neden almadın derseniz; Honda Dizeli AutoShow fuarında inceleme fırsatım olmuştu. En bos donanımı 60-65 arasında piyasaya gireceği söyleniyor. Açıkçası 62500 e kia daha mantıklı geldi. Honda da bugüne kadar kesinlikle sorun yaşamadım mekanik olarak. Satmak istediğimde de en gec 3 günde sattım. (Ciddiyim) Umarım bu aracımda da mekanik sorunlar çıkmaz çünkü hiç araştırmadan aldım :) biraz acele ettim belki ama bakalım. Sizlerden artık kafamda ki bazı soruları açıklamanızı istesem yanlış olurmu? Mesela aracın Kornik sorunları nedir? Yol sesi, Yol tutuşu, güvenlik sistemleri ve özellikle fren sistemi nasıldır ? Hepinize çok teşekkür ederim.

ARACIN TIRDAN İNDİĞİNDE BAYİNİN RESMİNİ BANA ÇEKİP GÖNDERDİĞİ HALİ.

Ekli dosyayı görüntüle 309Ekli dosyayı görüntüle 310

BAYİDE ARACIM PLAKASI TAKILMIS BENİ BEKLERKEN Kİ HALİ :)

Ekli dosyayı görüntüle 311

VE ARTIK BENDE...

Ekli dosyayı görüntüle 312

ARKADASLAR RESİMLERİN BOYUTLARI BUYUK OLABİLİR. PHOTOSHOP KURULU DEĞİLDİ BİLGİSAYARIMDA...

ALLAH (c.c) OLMAYANLARADA VERSİN. ALLAH CÜMLEMİZE KAZA BELE GÖSTERMESİN. (AMİN)

c@n

Super Moderator
Hosgeldiniz.. keyifli ve aktif forumlar..
Genel olarak basarili, kronik sorunu olmayan bir arac.. hayirli olsun..

TeamPASAOGLU

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Kocaeliden Herkese Merhaba

Hoşgeldiniz keyifli aktif forumlar dilerim
Aracınız hayırlı olsun
Sorunsuz bir araçtır otomatik sizi yakıtta memnun etmeyebilir ama çözümü var merak etmeyin :)

TeamPASAOGLU*

zerogravity

New member
Hayırlı olsun gule gule binin, tek sorun orj lastiklerinin yol sesi vermesi, sifirken 500e verip üzerine 300-400 koyup iyi bir lastik ile mükemmel olur;) sıfır ses ile gidiyorum desem abartmam:D

Kendini bil…

Srhn

New member
Ynt: Kocaeliden Herkese Merhaba

Hosgeldiniz keyifli ve aktif forumlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

omurkadir

New member
Hayırlı olsun hoşgeldiniz

62,5tl c segmenti için çok yüksek bir rakam.iyice arttı demek.

Kadir KURT

New member
Hoşgeldiniz. Lütfen öncelikle kendinizi tanıtınız, sonra sorularınıza yanıt arayınız.
http://www.ceedclubtr.com/forum/uye-tanitimi-14/yeni-uyelerimizin-dikkatine-bunu-okumadan-konu-acmayin-2.html
Tanıtma işi tamamdır sanırım.

arkadaslar hepinize teşekkür ederim.
Kocaeli Kia bayisi aracı 62.5 veriyordu kaporasınıda vermiştim fakat istanbul kartalda ki bayiden aynı aracı metalik kırmızı olarak 61.150 ye aldım.
kasko boya koruma cam filmi ve trafik seri hediye ettiler.
arac suanda 650 km oldu bile.
Sadece cam tavanının ordan bir tıkırtı geliyor daha henuz tam yüklenmedim aracı alır almaz bursaya gitti. 100-120 arası 6,6 yaktı.
Hepinize tekrar teşekkür ederim.

CeedTR

New member
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

omurkadir

New member
Kadir bey buluşma yaparsak bekleriz sizi de Sakarya ya da.
tekrar hayırlı olsun maşallah.

Kadir KURT

New member
Neden olmasın eğer hafta sonu özellikle cumartesi günleri saat kaç olursa olsun önemli değil muhakkak gelmeye çalışırım. Diğer günler pek müsait olamıyorum.

berkan1981

New member
Kadir bey o tikirti merak edilcek bisi degil sanruff perdesinin ani acilmasiyla olusan bi tikirti merak etmeyin zaman gectikce o sesde gidiyor

Kadir KURT

New member
Kadir bey o tikirti merak edilcek bisi degil sanruff perdesinin ani acilmasiyla olusan bi tikirti merak etmeyin zaman gectikce o sesde gidiyor
Fakat döşemeden geliyor elini bastıgında gidiyor ses. Ayrıca sanruf yarım acıldıgında (arkadan) ön tarfdaki bir yerden tıkırtıda yapmaya basladı vidalarından sanırım

berkan1981

New member
Fakat döşemeden geliyor elini bastıgında gidiyor ses. Ayrıca sanruf yarım acıldıgında (arkadan) ön tarfdaki bir yerden tıkırtıda yapmaya basladı vidalarından sanırım
Ozaman bi servise baktirin derim kadir bey ama arac 10numara boyasina cok dikkat edin ince boya atilmis tek kusuru bu aracin en ufak bi darbede boya kalkiyor

berkan1981

New member
Ozaman bi servise baktirin derim kadir bey ama arac 10numara boyasina cok dikkat edin ince boya atilmis tek kusuru bu aracin en ufak bi darbede boya kalkiyor