Kia Ceed Premium jantları aranıyor

Yasin

New member
Arkadaşlar Merhaba, Premium serisinin jantlarını beğendim benim araca almak istedim fakat ne çıkmasını bulabildim ne replikasını.... KIA ile görüştüm tanesine 1.103 TL fiyat verildi. Bunları daha iyi fiyata bulabileceğimiz bildiğiniz bir yer var mı?

serkanedirne

New member
Ben jantlari degistirdigim icin aracimin orjinal jantlari bosa cikti. Size satabilirm. 1 yillik jantlar aracim 13000 km de.

barisulusoy

New member
Bende jantlari alabilirim valla fotograf varmi?

Serkan OĞUZ

New member
Premium jantların replikası yok ne yazık ki.

Serkan OĞUZ

New member
Orjinal jant ile replika arasındaki farkı çok net şekilde hisseden birisi olarak rakam için birşey diyemem ancak orjinal orjinaldir hem saglamlık hemde malzeme kalitesi olarak.Ben arkadaşımın mekanında jant lastiği saklıyorum satma düşüncem olsaydı sana vermek isterdim ancak aracı satmayı hiç düşünmüyorum olurda satarsam ne olur ne olmaz orjinal isteyen birisi denk gelirse sıfır jant her zaman tercih sebebi olur diye elimde tutuyorum.Dediğiniz gibi jant pahalı ayrıca lastikler ve hepsinin içinde tanesi bildiğim kadarıyla 250TL olan 4 adet sensör olması ( bunları jant ile beraber veriyorlar mı bilmiyorum) fiyatı etkiliyor olabilir. Biraz daha bekleyin belki bir anda güzel bir fiyata denk gelebilir.