kia ceed premium hakkında

hiko

New member
Merhaba,Ben kai ceed premium almayı düşünüyorum dahada doğrusu golf 7 ve ceed arasında kaldım.Kia hakkında ön yargılar olduğu için çevresel baskı çok,belki aynısını sizlerde yaşamışsınızdır.Ceed premium kullanıp sıkıntı yaşayan yada artlarını eksilerini söyleyecek arkadaşlardan yardım talep ediyorum.Dün test sürüşü yaptımve dizel motor gayat iyiydi ve içeri ses almıyordu.Ayrıca aracın ses yalıtımı ve ileride dizel motordan ses gelme olasılığı varmıdır.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.... :)

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Kesinlikle golf den 15 bin tl daha ucuza daha iyi bir araba alacaksınız on yargı evet var ama donanım olarak kalite olarak eksiksiz bir Arac Ceed
Ses ılerde artmaz oyle bir endişeniz olmasın golf kesinlikle daha sesli
Yeni premuim donanım son derece yüksek bir donanım sahip be cok uygun fiyata alabiliyorsunuz
Aracı nereden almayı düşünüyorsanız haber verin ceedclubtr nin özel fiyatlari var bilginize

preceed62

New member
Ynt: kia ceed premium hakkında

arkadasım ıyı aksamlar bende 2 haftaya kadar senın gıbı vos vos grubu ıle kıa arasında gıttım geldım eskı aracımda vos vos olmasına ragmen ben gıttım kıa ceed premıum otomatık aldım arac gercekten fıyat ve donanım olarak super

yol tutuş konfor bide cok yakışıklı yakıt olarak suanda 320 tl lık mazot ıle 960 km gıttım yarısı uzun yol 140-160 arasında kalanı hafıf yoğun trafık ortalamaya vurdugumuzda 7.8 lt gıbı bır seye gelıyor vıtes gecıslerı sorunsuz dsg gıbı kastınmı sarsmıyor dsg ıle 6lt yakacagına benım kara yılanla 8 yakarım ama bastımmı uzarım

benım dusuncelerım bunlar sen yakıt degerlerıne takılma elbet bıraz km yapınca duser

umarım yardımcı olabılmısımdır

ıyı aksamlar

omurkadir

New member
golfu de test etmeden karar vermeyin derim bana da ceed mantikli gelmesine ragmen.aklinizda soruisareti kalmasin.

Sent from my GT-I9300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

gejder

New member

Vw arac kalitesinde kayip yasiyor suan eski Vag'ci olarak donanim ve fiyatida goz onune alarak ceed diorum

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hiko

New member

Bilgilendirmeniz için teşekkürler c.tesi günü kia bayiine gittim bana 60.000 tl fiyat verdiler.Bende düşüncem dedim ama bi taraftanda 2013 de beklemek istiyorum çünkü yeni donanımlar eklenebilir,galericide abi alacaksan şimdi al 2013 te zam gelebilir diyor ama ben de gelcekse 1-2 gelsin hani 70.000 tl de olmaz diyorum.

c@n

Super Moderator
Zaten bu ay sonundan sonra Otv %40 dan hesaplanacak, buda ekstra 1.500 tl demek... Ama benim şahsi fikrim, bu fark kampanya olarak tekrar geri alınacaktır...

Sent from my HTC One X using Xparent ICS Tapatalk 2

josefsalvatini

Yasaklı Üye
[quote author=hiko link=topic=1781.msg1#msg1 date=1350890997]
Bilgilendirmeniz için teşekkürler c.tesi günü kia bayiine gittim bana 60.000 tl fiyat verdiler.Bende düşüncem dedim ama bi taraftanda 2013 de beklemek istiyorum çünkü yeni donanımlar eklenebilir,galericide abi alacaksan şimdi al 2013 te zam gelebilir diyor ama ben de gelcekse 1-2 gelsin hani 70.000 tl de olmaz diyorum.
[/quote]
Bana ulaşın guzel fiyat alırım size :)

hiko

New member

[quote author=josefsalvatini link=topic=1781.msg47129#msg47129 date=1350892935]
Bana ulaşın guzel fiyat alırım size :)
[/quote]
en kısa sürede aamaya çalışcam teşk ederim

şavşat

New member

ben 2 hafta önce ceed premium aldım. kalite ,güvenlik , olarak vw den aşağı kalır bir yanı yok artı bu donanımla vw den 15-18 bin lira daha uygun . dsg yakıt olarak daha iyi ama sorunlu bir şanzuman birde marka imajı daha yüksek 2. el kaybı daha az olur oda en fazla 2-3 bin olabilir. kullanımım henüz rodaj aşamasında olmasına rağmen beklentilerimi fazlası ile karşılayan her şeyi ile harika bir araç önceki kasa golf kullandım ondan iyi olduğu kesin golf 7 kullanmadım ama bizim önceki kasa ile şimdiki kasa arasındaki kadar bir değişim olmadığını bazı yazılardan anlıyorum .

şavşat

New member

kitabını çok az okuduğum için şu hafızalı koltuk olayında binerken ve inerken ileri geri hareket etmesini engelleme şansımız varmı bende bilmiyorum. bilgisi olan varmı bu konuda

hiko

New member

[quote author=şavşat link=topic=1781.msg47164#msg47164 date=1350935594]
ben 2 hafta önce ceed premium aldım. kalite ,güvenlik , olarak vw den aşağı kalır bir yanı yok artı bu donanımla vw den 15-18 bin lira daha uygun . dsg yakıt olarak daha iyi ama sorunlu bir şanzuman birde marka imajı daha yüksek 2. el kaybı daha az olur oda en fazla 2-3 bin olabilir. kullanımım henüz rodaj aşamasında olmasına rağmen beklentilerimi fazlası ile karşılayan her şeyi ile harika bir araç önceki kasa golf kullandım ondan iyi olduğu kesin golf 7 kullanmadım ama bizim önceki kasa ile şimdiki kasa arasındaki kadar bir değişim olmadığını bazı yazılardan anlıyorum .
[/quote]
ne kadar fiyata aldınız?

timsah54

New member

birkaç yıldır kia kullanan ve yine kia almak isteyen birisi olarak soru işareti katiyen yok ve olmayacak. Yeni araç alıcam hiç alman arabalarına bakmadım bile ama eminin ederinin çok üzerinde fiyat istiyorlardır. bizim millette alman hayranlığı olduğu sürece azdır, devam etsin versin birileri kazandığı paraları ...

yucan

New member
bana dahil verdiler bende biraz daha zorlayıp düşürebilirim diye düşünüyorum

erhanciliz

New member

Arkadaşlar merhaba... Bugün itibariyle bende kia ailesine katıldım..Kia Ceed Premium aldım. Aracımı henüz teslim almadım, haftaya elimde olucak.. Renkden dolayı beklemek istedim.. Beyaz renk vardı ama ben gümüş gri istedim. Hyundai i30 manuel almak istiyordum ama Hyundaideki ilgisizliğe ve sanki araba satmak istemiyorlarmış gibi bir havaları olduğundan (vw deki gibi) kia ceed almaya karar verdim.. Aslında ben ne kadar yokuşa sürdüysemde bir gün sonra okey dediler, ve bende sözümden geri dönemedim açıkçası.. Umarım pişman olmam, sonuçta bi ton para bayılıcaz.. Bu araçta beni en çok düşündüren yakıt aslında.. O yüzden manuel vites almak istiyordum, ama maalesef yok..ve aracın isminin kia olması.. Kia denince benim aklıma kamyonet geliyor :). Birde aracı premium olmasına rağmen kia grubu aracı traşlayarak ülkemize getirmişler..

1- 7 inç navigasyon
2- Bi- Xenon far
3- Anahtarlıktan bagajın açılmaması..

erhanciliz

New member

Arkadaşlar yeni ceed lerde kullanılan far ve sis ampullerin çeşidini bilen varsa söyleyebilirmi.. Xenon taktırmak istiyorum..

josefsalvatini

Yasaklı Üye

[quote author=yucan link=topic=1781.msg47232#msg47232 date=1351022231]
bana dahil verdiler bende biraz daha zorlayıp düşürebilirim diye düşünüyorum
[/quote]
o fıyatı bulduysan al bence cok uygun