Kia ceed 2015 eklenen donanımlar

akrepkral86

New member
Arkadaşlar 2015 model ülkemize gelecek Kia ceedlerde yeni eklenen donanımlar var mı navigasyon,xenon far,ısıtmalı koltuklar vs. bu konuda bilgisi olan var mı acaba:confused:

Berkan

New member
bixenon falan göremedim daha bellid eğil galiba kiada ama en son gittigimde 2 ay önce falan concept dizel(kendi aracım) nekadar oldu demiştim. senin donanım artık geleyecek c.plus ve comfort premium olacak demişlerdi.

deminde hyundai ye baktım blue drive diye paket cıkarmıslar comfort donanım kıvamında ama start sstop koymuşlar 1.6 benzin ve dizel motorlarının yanına birde bu pakete 1.4 benzinliyi yerleştirmişer

yalcin

New member
yeni kasadan beklentilerim; xenon farlar+led ve arka stoplar led ve dijital gösterge paneli, navigasyon multimedya teyp, koltuklar gt ye benzesin, ızgara bu kasada süper değiştirmesinler sakın ola..motor seçeneğide olsun mesela 128-135-170 bg gibi vs..vs..he birde alçalsın araçlar yay değiştirmeyelim sonra:))) jantlarda 17 standart olsun 225/45/17

akrepkral86

New member
Çok şey istiyorsun sen Yalçın inş bakalım bende istiyorum senin söylediklerini ama Çelik motor gibi distiribütör oldukça o istediğin donanımlar olsada Türkiye'ye gelmez

unalks

New member
ben aracı alalı 1,5 ay oldu eğer bu donanımlar ekli gelirse gider showroom un önünde yakarım arabayı :D

c@n

Super Moderator
Makyajlikasa sportage da xenon far koydular, bence makyajlı kasa da xenon olur artık.. Onun haricinde yeni motor ve şanzımanlardan başka bir yenilik olacağını sanmıyorum.

dellobaltino

New member
bu arabada xenon navigasyon ve deri-alcantara koltuk opsiyonu olmalıydı. conforttan tut premiuma kadar aynı koltuk döşemesi. audilerdeki yanları ve arkası deri oturma ve sırt bölgesi alcantara koltuklar çok şık keşke en azından Premiumlarda böyle bir şey olsaydı. Araştırdım soruşturdum 2bin lira civarı maliyeti var. Borç harçtan dolayı yaptıramıyorum rüyalarıma girecek neredeyse.

yalcin

New member
yeni kasada ledler hariç istediklerim olmuş.. motor seçeneği arayı tutturmuşlar

yeni kasadan beklentilerim; xenon farlar+led ve arka stoplar led ve dijital gösterge paneli, navigasyon multimedya teyp, koltuklar gt ye benzesin, ızgara bu kasada süper değiştirmesinler sakın ola..motor seçeneğide olsun mesela 128-135-170 bg gibi vs..vs..he birde alçalsın araçlar yay değiştirmeyelim sonra:))) jantlarda 17 standart olsun 225/45/17