kapılara fitilli leon şerit döşrme

AtaDMR

New member
Güzel olmuş kazasız belasız kullanın inşallah. Bizim ceedlerde kapıda böyle şerit döşeyeceğimiz, tam arasına sıkıştıracağımız bir yer, girinti çukur yok sanırsam, o yüzden hayranlıkla izleyip iç geçirmekle yetineceğim :(

ceed34

New member
güzel çalışma eline sağlık:D

By_Cesar

Active member
Valla harika olmuş. Bizim buralarda da yaptırabileceğimiz birileri olsa keşke çok yakışmış ;)

unalks

New member
çok güzel olmuş keyifli sürüşler. o kapıları sökme işi bana ters yoksa hiç düşünmezdim parası birşey değilmiş :cool:

ankleon

New member
çok güzel olmuş keyifli sürüşler. o kapıları sökme işi bana ters yoksa hiç düşünmezdim parası birşey değilmiş :cool:
eyw sağolasın.. valla kapı döşemelerinin sökülmesi o kadar zor ve iz falan bırak bir işlem değil bence hoşuna giitiyse yaptır çok hoş duruyor

yalcin

New member
[MENTION=2207]ankleon[/MENTION] bu kapı döşemelerini nasıl sökebilirim ? bir izahı var mı?

ankleon

New member
@ankleon bu kapı döşemelerini nasıl sökebilirim ? bir izahı var mı?
tabi tabi öncelikle kapı açma kolunun içindeki vidayı ve kapı kolundaki vidayı çıkarıyoruz daha sonra kapının yanında altlı üslü 2 vida var onları çıkartınca kapının alt kısmında bir boşluk var oraya tornavidayı takarak kastırıyoruz ve kapı elimizde :D

khan

Member
Güzel olmuş, elinize sağlık. Peki bu neonlar dim edilebiliyor mu?

ankleon

New member
dim derken? parçalamayı soruyorsan evet 5 mt aldım 4 parçaya ayırdım içinden biri kalın biri ince kablo çıkıyor kalın olan + uç diğeri - uç [MENTION=64]khan[/MENTION]

khan

Member
@ankleon bu kapı döşemelerini nasıl sökebilirim ? bir izahı var mı?
Şurada Rus kardeş söküp takmış, Belki faydası olur. Yalnız bu videonun linkini herkese açık yapmadığı için youtube aramalarda görünmüyor. Sadece linke sahip olanlar izleyebiliyor. Ben bunu Rus ceed forumunda buldum. o forumun linkini paylaşmak forum kurallarına aykırı mı değil mi? Yöneticiler bu konuda birşey söylerlerse ona göre gerekirse tüm videoların linkini ve kaynağını paylaşayım.
ĞžĞ±ÑˆĞ¸Ğ²ĞºĞ° двери.mp4 - YouTube

khan

Member
dim derken? parçalamayı soruyorsan evet 5 mt aldım 4 parçaya ayırdım içinden biri kalın biri ince kablo çıkıyor kalın olan + uç diğeri - uç @khan
Dim derken; ışık şiddeti ayarlanabiliyor mu? Işık kısılıp arttırılabiliyor mu? Mesela elektrik cam açma düğmelerinden alınırsa, gösterge ile beraber bu neonlar da kısılıp açılabilir mi?