Kapı Fitili

zeg

New member
2014 model arabamın kapilarinin hepsinin (cplus duz vites)
Fitilleri parcalanmak uzere bu sekilde bir olayla karsilasan varmi.ben servise goturdum hemen foto cektiler biz size geri donus yapariz dediler bakalim ne olcak

hakan26

Member
Muhtemelen garantiden değişecektir Ahmet bey sıkıntı yapmayın..2012 model aracımda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

zeg

New member
Bugun gelen cevap garanti disi oluyormus 2 yil veya 40000 km ye kadar gecerliymis kullanici hatasi dediler

zeg

New member
Şimdi gelde adamlardan soguma

hakan26

Member
Çelik motora bizzat şikayet maili atın konu ile alakalı gerçi oradakilerde bilgisiz papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar.5 yıl garantili satılmadı mı bu araç biraz servisin müşteri memnuniyeti açısından olaya eğilmesi gerek Eskişehir Seyyah serviste 2012 model aracımın direksiyon simidi garantiden değişti Bursa İnallar servisi de değişim için başvurdu onlara olumsuz dönüş yapıldı ikincisinde bir günde değişim onaylandı...nacizane size tavsiyem yakındaki başka bir servise gidip tekrar başvuru yapmanız

zeg

New member
Arkadaslar 160 tl verip serviste bir güzel degistirdim.el mahkum ne yapalim bu olaydan aldigim ders kapilari sert kapama kapattirtma.??????

Bestgti80

New member
hiç birşey yapmıyorlar çok large bir kurum kia Turkey of Çelik motor