jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Galip

New member
arkadaşlar merhaba park esnasında kaldırıma sürtmeden dolayı alaşım jant üzerinde çizik oluştu bu çizikler nasıl düzeltilebilir yardımlarınız için teşekkürler

ali gürbüz

New member
Ynt: jant

[quote author=Galip link=topic=559.msg17051#msg17051 date=1314048736]
arkadaşlar merhaba park esnasında kaldırıma sürtmeden dolayı alaşım jant üzerinde çizik oluştu bu çizikler nasıl düzeltilebilir yardımlarınız için teşekkürler
[/quote]
hoşgeldınız.
öncelikle tanışma bölümünde ,tanışma formunu doldurarak kendinizi tanıtırmısınız?
keyifli forumlar.

aLi

Yönetim Ekibi

[quote author=Galip link=topic=559.msg17051#msg17051 date=1314048736]
[/quote]

İstanbulda Topkapi sanayiye git, çizik olan yerlere macun cektirip boyatabilirsin.

c@n

Super Moderator

Malesef herkes tanışmak için can atmıyor...

Arkadaş bir şey sorup çıkacak herhalde......

metin

New member

işi acele demekki durun hele biraz daha burda tanışırız

zerogravity

New member
Kisitlama koyalim, forumu doldurmadan meaaj yazdirtmayalim kimseye, bu kadar basit...

[quote author=ERDOGANKESGIN link=topic=559.msg17161#msg17161 date=1314113029]
Kisitlama koyalim, forumu doldurmadan meaaj yazdirtmayalim kimseye, bu kadar basit...
[/quote]

artı bir (+1)

Zafer P

New member
Re: Ynt: jant

[quote author=batkurnaz link=topic=559.msg17164#msg17164 date=1314114296]
artı bir (+1)
[/quote]

Bu 10 karakter olayı iyi oldu
+61 :)
Sent from my HTC Desire Z. Using Tapatalk Pro.

Snaan

New member

adam evlenme teklif etmiyor ki. bi soru sorup çıkcaksa bence kendisini tanıtmasına gerek yok.

omurkadir

New member

sadece bir soru için ceedcluba üye olunuyorsa hiç gerek yok.googleda arama yapılabilir veya donanım haber gibi çoğu kişinin birbirini tanımadığı forumlarda çok rahat cevap alınabilir jant çiziği ceede mahsus bir şey değil sonuçta.

amorusso

New member

[quote author=Snaan link=topic=559.msg17321#msg17321 date=1314137542]
adam evlenme teklif etmiyor ki. bi soru sorup çıkcaksa bence kendisini tanıtmasına gerek yok.
[/quote]

Benden 10 numara oneri : birine bakip cikacaksa soru basina 10 tl :)

inimicus

New member

Kısıtlama, tanıtım formunu doldurma gibi söylemlere bir çift sözüm olmazsa içim rahat etmeyecek: 1000 üyeli "asıl" forumdan neden koptunuz arkadaşlar? Ben misal oradaki faşist devlet manifestosu gibi giriş/üyelik şartları ve mağdur ettikleri yüzünden ayrıldım. Sırf gerçek adımı oraya yazmadım diye sorgusuz sualsiz girişim engellendi.
Forum sitesinin amacı paylaşımdır: evinize/kapınıza gelen kişiye yol sorduğunda kimlik soruyor musunuz da mağdur durumda olan "fırsatçı" arkadaşa tanıtım formu doldurtalım?
En son ücretli soru önerisine de benden karşı öneri: O zaman reklam/satış yapan arkadaşlardan da sattığı ürün başına 10 tl ücret alalım ;) :)

aLi

Yönetim Ekibi

http://www.ceedclubtr.com/ceedclubtr-manifestomuz-t531.0.html

"Yani temel olarak, internetin en büyük sorunlarından olan, bilgiyi alıp kaçmak bizim için de bir sorun. Google yoluyla gelip, aradığı bilgiyi aldıktan sonra foruma uğramayan, sorusu olduğunda girip, tek başlık okumadan hemen sorumu sorayim vaktim yok cevap gelsin gerisi beni ilgilendirmez. Ne de olsa bilgisayar başında oturan bir sürü işsiz güçsüz adam var, bütün dünyevi amaçları forumda birine cevap yazmak olan kişiler hemen cevap verir ben de işimi görürüm mantığı, tarafımızca kabul edilemez. Hele ki bunu hakları görüp, kardeşim benim mesajıma nasıl müdehale edersin bu benim hakkım, internet değil mi, burası Cee’d çilerin yeri değil mi sen de kim oluyorsun tavrındaki şikayetler, yalnızca ben ve diğer yetkili arkadaşları üzmekten başka işe yaramıyor.
Sonuç olarak; tek amacı Kia Ceed Kullanıcıları ve sevenlerini bir araya getirip, bilgi ve tecrübe paylaşımı için sosyal birliktelik oluşturmak olan bu kulüp amacından sapmadan yolunda ilerleyecektir. Bu yolda gerekirse yeni üye alımları durdulacak, gerekirse bir çok kişinin üyeliği iptal edilecek, gerekirse daha ağır ceza ve yaptırımlar uygulanacaktır. Hatta web sitemizin kapanması dahi söz konusudur. Herkesin üzerine düşen görevi derhal yapması bir uyarı yahut tehdit olarak algılanmamalı, bir ödev olarak kabul edip, bir an evvel uygulamaya konulmalıdır"

Manifestomuzu hatirlatirim..

ali gürbüz

New member

[quote author=Snaan link=topic=559.msg17321#msg17321 date=1314137542]
[/quote]
burası herhangi paylaşım forumu değil ceed aracı olanların veya ılgılenenlerın bılgılerını paylaştığı özel bir forumdur.
jant yamuklugunu veya cızıklıgını burada sorup kaçacaksa sormasın gerek yok..
bizim kuruluş amacımız ve yapmak ıstedıklerımız bellıdır..
ortak noktamız ceed için bilgi paylaşımıdır..
tanışma formunu doldurmanızı ıstememızdeki sebep daha candan ve samımı bir ortam oluşturmaktır..
tabıkı evlenme teklifi etmiyor arkadas ama gelıpte gecenın bi saatınde jant çiziğini sorup kaçacaksa cevabını araması gereken yer bu forum değil başka forumlardır..
forumumuzun bellı baslı kuralları bellıdır ve 'bence' gibi yorumlar kabul görmesi mümkün değildir.
bu arada mutlu hocam biz kimseye isim soyisim zorunlulugu plaka bıldırme zorunluluğu veya baska bır zorunluluk getirmedik..
arkadaş farkındaysanız soruyu sormuş aLi arkadaşımda genede ıstedığı cevabı yazmış ve kimsenın iletisini silmemişiz.
son olarak demek istediğimiz ortak bir forumdan çok özel bir forum oldugumuz ve ortak noktamızın sadece ceed olduğudur..
saygılar.

aLi

Yönetim Ekibi

Tamam uzatmayalim sadece saatler sonra gereken bilgiyi ben kendisine cevap olarak yazdim.

amorusso

New member

[quote author=inimicus link=topic=559.msg17375#msg17375 date=1314195696]
Kısıtlama, tanıtım formunu doldurma gibi söylemlere bir çift sözüm olmazsa içim rahat etmeyecek: 1000 üyeli "asıl" forumdan neden koptunuz arkadaşlar? Ben misal oradaki faşist devlet manifestosu gibi giriş/üyelik şartları ve mağdur ettikleri yüzünden ayrıldım. Sırf gerçek adımı oraya yazmadım diye sorgusuz sualsiz girişim engellendi.
Forum sitesinin amacı paylaşımdır: evinize/kapınıza gelen kişiye yol sorduğunda kimlik soruyor musunuz da mağdur durumda olan "fırsatçı" arkadaşa tanıtım formu doldurtalım?
En son ücretli soru önerisine de benden karşı öneri: O zaman reklam/satış yapan arkadaşlardan da sattığı ürün başına 10 tl ücret alalım ;) :)
[/quote]

Mutlu, bizde bazi "stalinist"* zihniyetlerden rahatsiz olduk :)

benim onerim tamamen sakaydi, maksat ortami gevsetmek...

benim icin olan ucret konusuna gelince, canimiz feda ne demek :D

*kimse tohmet altinda kalmasin stalinist zihniyet ile ne kastetigimi herkes anladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...