Izgarada kaplandı sizce Şerit atsam mı?

armin

New member
Renkler ve zevkler tartışılmaz diyerek,ben şahsen pek beğenmedim.Ön ızgara arabanın kişiliğidr,böyle ise araba kimliksiz kalmış.Tabi Bence.

43YD620

New member
Şerit olursa görüntü bozulabilir böyle kalsın BENCE. ama araba da karar da sizin

sinan1

New member
Arabanın üzerinde sonradan eklenen, şekil, yazı, çıkartma, sticker bunlar fazla olursa karizmaya zarar verir. bence hiç olmaması gerek.
Dikkat ederseniz ucuz eski model otomobillerde bu durum had safhaya çıkmış ön camın %10unu kaplayacak kadar büyük yazılar yazılmış tazmanya canavarı filan eklenmiştir. Araba ne kadar karizmatik ve pahalı olursa, bu tip şeyler azalır.

slhyldz

New member
Bencede yaptırma.Bunun dışında aynaların siyah olması ve panjurdaki nikalaj kia ambleminin olmayışı aracın havasını bozmuş.

bir.mann

New member
Kia logosunu eski haline getirirseniz daha iyi olur bence. Onun haricinde güzel durmuş.

KadiogluSamet

New member
Logoyu eski haline getirince çok parlak kaçıyor ve Göze çarpıyor

Berkan

New member
Logoyu eski haline getirince çok parlak kaçıyor ve Göze çarpıyor
ön plakan yok ve ızgara ve tavan simsiyah polisin gözüne daha çok batamassın zaten. biyerden feragat et ızgarayı yada plakanı tak derim polislerle icli dıslı olursun bu şekilde

Serkan OĞUZ

New member
Bence sakın şerit yapmayın plaka takılırsa biraz daha az göze batar.Çok fazka aksesuar aracı bozuyor diye düşünüyorum.Jant, lastik ince bir cam filmi ve yaydan başka hiçbir ekstraya gerek yok fikrimce:)