İstanbul' da nerede araba yıkatmalı?

gorkemsin

New member
Bu konuda daha önce bir topic açıldımı bilmiyorum arkadaşlar ama paylaşımların faydalı olacağı kanaatindeyim. Çok kafa karıştırmadan İstanbul' da araba yıkamacısından memnun olan arkadaşlar burada paylaşımda bulunabilirmi?

Kendi adıma söyliyeyim bu konuda o kadar sıkıntılıyımki neredeyse arabamı kendim yıkayacağım. Ama bir Pazar' ım var onuda araba yıkamakla geçirmek istemiyorum.

Saygılar

c@n

Super Moderator
Ben yaklaşık 10 senedir Bostancı'da 3M de yıkatıyordum, ama son 5-6 yıkamalarında memnun kalmadığım için artık oraya gitmiyorum... Ya E5 yanında Total de kendim yıkıyorum ya da bizim mahalledeki yıkamacıda yıkatıyorum... Ama eğer vaktim olursa kesin olarak Kızıltoprak Maguiar's a gidiyorum....

Srhn

New member
bnde bostancı e5 yanındaki totalde kendim yıkıorum zaten havalar kötü yıkamacıya gitsemde 1 saate araba kirden gözükmüyo :D

gorkemsin

New member
Ben arabanın lastiğini temizlerken vurduğu süngeri sonradan arabanın üstüne vurulmaması gerektiğini bilen bir yıkamacı arıyorum.
Bu arada totalde nasıl kendiniz yıkıyorsunuz. Bunu bilmiyordum. Totallere has bir şeymi?

Srhn

New member
yıkamacıdada basında duruorum genelde . totalde makineler var yıkamacılardaki gibi su ve sabun 1 tl ile çalısıyor

preceed62

New member
ben kartal sonax ta yıkatıyorum ve gayet te memnunum

baya ilgileniyorlar

GOGO

New member
Tuzla'da sokak arası yıkamacıda yıkatıyorum. Süngerim devamlı orada duruyor ve başka arabaya kullanılmıyor. Aslında diğer arabaları çok iyi yıkamıyorlar ama rahatsız olduğunuza kanaat getirirlerse ister istemez özen gösteriyorlar :)
Bir de yolum düşerse biraz uzak olmakla beraber Darıca'daki Meguiars'ta yıkatıyorum. Orası gerçekten 10 numara hizmet veriyor.

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: İstanbul' da nerede araba yıkatmalı?

Tartışmasız Kızıltoprak Meguiars

gejder

New member

Tartışmasız tereddutsuz inkar edilemez tek gercek islem bittikten sonra arabasini seven birine gercek mutlulugu yasatan tek adresss ☆☆☆♡Kîzıltoprak Meguiars♡☆☆☆ , biz söyle iyiyuz boyle iyiyiz diye babam gelse inanmam gitmem İstanbul da yikama ve uygulamada ☆☆☆♡Kîzıltoprak Meguiars♡☆☆☆ , gerisi hikaye...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sam

New member

Son 6-7yikamadir kiziltoprak meguiars. Gercekten ilgileniyorlar. Idealtepe meguiarsda kafasina gore is yapio bazen iyi bazen kotu.bide idealtepede arabayi beklerken 1-2cay iceyim diosun bi bakmissin yikama 25 hesap gelmis 35-40 herseyi yaziolar. Kiziltoprak meguiars ise o konuda on numara karnin aciksa bile yemegini yediren biyer. Bazen musteri kazanmak sadece parayla olmayabiliyo...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

altea_

New member
Madem anadolu yakası Bostancı tarafında oturan cok.
O zaman E5 ten Küçükyalı istikametine ayrılın. İlk ışıklardan sola dönün hemen 50 m sonra sola E5 e doğru yol ayrımı vardır dönüm solda bir yıkıcı var. Hem ucuz hem de vurth urunleri kullanıyor. Tavsiye ederim.

HARUN

New member
yıkamasını bilmemde 2 hafta önce kızıltoprak meguiarsa kuzenin f10 5.20 sini gönderdik koruma falan yapıldı araba gerçekten on numara olmuş bundan sonra tek adresimiz orası :)

yekte

New member
Bende Darıca Meguiarsta yıkatıyorum ve boya korumayıda yine orada yapıyorum, Şimdiye kadar gördüğüm en titiz ve bu işi gerçekten çok severek yapan sahibi var.
Benim ve arkasaşlarımın arabalarını bizzat kendi yıkıyo, onun dışında hava güzelse garajda kendim yıkamaya bayılıyorum. Bu arada ilk defa yıkattığım bir yerde teslim alırkentek yere bakıyorum
depo kapağının içi eğer orayı açıp temizlemişlerse benim için olay bitmiştir ;) rahatsızmıyım neyim :)

Sam

New member

Madem anadolu yakası Bostancı tarafında oturan cok.
O zaman E5 ten Küçükyalı istikametine ayrılın. İlk ışıklardan sola dönün hemen 50 m sonra sola E5 e doğru yol ayrımı vardır dönüm solda bir yıkıcı var. Hem ucuz hem de vurth urunleri kullanıyor. Tavsiye ederim.
Magic carmi abi dedigin yer? Otopark gibi bi kat alta giriyosun?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

gorkemsin

New member
Arkadaşlar, iyi paylaşımlar olmuş.

Şimdilik kendi adıma şunu anladım. Bana en yakın kızıltoprak meguiars...burayı deneyecceğim. Bu arada madem Meguiars lardan herkes memnun. Ceed Clubtr ye özel bir indirim talep etsek :) Okuduğum kadarıyla 25 TL alıyorlar,az değil ama hakkını veriyorlar anladığım.

Bu arada dün iş çıkışı baktım arabanın üstünde 2 adet sağlam kuş pisliği. Yolumun üstünde Altunizade Total. Daldım içeri 1 TL ye işlem tamam. Bunuda sizden öğrendim. İyi fikir. Zaman zaman vakit oldukça eğlencesinede kendin yıkayabilirsin gerçekten. Güzel hizmet. Kullandıkları sabun konusunda endişem var ama. Bu arada hep aklımdaydı. Total excellium. Bir deneyeceğim. Bakalım Opet Eurodizelmi Total excellium mu?

yalcin

New member
yolu beylikdüzü tarafına düşenler için; bence tek adres skyport..geçen sene açtılar yerlerini skyportun içinde giriş otoparktan yapılıyor ve on numara işçilik çıkarıyorlar ben salon üyesi olduğum için 5 tl de indirim yapıyorlar..fakat dışardan bir müşteriye 20 tl.. ilgi alaka süper..neden mi..adamların floryada galerileri varmış zaten:))) bmw nin haddi hesabı yok arkadaş:D

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Arkadaşlar, iyi paylaşımlar olmuş.

Şimdilik kendi adıma şunu anladım. Bana en yakın kızıltoprak meguiars...burayı deneyecceğim. Bu arada madem Meguiars lardan herkes memnun. Ceed Clubtr ye özel bir indirim talep etsek :) Okuduğum kadarıyla 25 TL alıyorlar,az değil ama hakkını veriyorlar anladığım.

Bu arada dün iş çıkışı baktım arabanın üstünde 2 adet sağlam kuş pisliği. Yolumun üstünde Altunizade Total. Daldım içeri 1 TL ye işlem tamam. Bunuda sizden öğrendim. İyi fikir. Zaman zaman vakit oldukça eğlencesinede kendin yıkayabilirsin gerçekten. Güzel hizmet. Kullandıkları sabun konusunda endişem var ama. Bu arada hep aklımdaydı. Total excellium. Bir deneyeceğim. Bakalım Opet Eurodizelmi Total excellium mu?
Bize indirim var 20 tl