Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

mangusta

New member
Arkadaşlar merhaba,

Konu basligini forumda aradim ancak çoğu konu yarim kalmis yahut tedarikçi olmadigindan kilitlenmiş..

Ben hem araç içi için hem de bagaj için havuz paspas ariyorum...
Nerden basil temin ederim ikisini birlikte almayi düşünüyorum kaliplari uyan denemiş almis olan arkadaşlardan tavsiye ve yönlendirme bekliyorum...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperen091985

New member
kardeş aksoy tuningden ben aldım bagaj havuzu gayet güzel tavsiye ederim 3d pas pas için gittigidiyora bi bak ben ordan aldım

Serkan OĞUZ

New member
Yorum yapmış olduğum ve aldığım ürün ile ilgili bir konuda detaylı bilgi vermiştim fazla zamanım olmadığı için bakamadım ama şöyle kısa bir bilgi verebilirim.Ben serviste bulunan 46TL'lik bir araç ,içi kauçuk paspas vardı onu aldım çok çok memnunum şu anda.Koku ve ölçüler konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim.Aynı şekilde yine 90TL küsürlü bir rakama yine araç içi paspas var dediler incelemedim ama aldığım üründen aman aman 2 kat farkedecek kadar kalite farkı olmadığını düşünüyorum.Bulabilirseniz gönül rahatlığı ile almanızı tavsiye ederim.

branke

New member

Selam,

Ben de bagaj havuzu ile ilgileniyorum.

Siteyi bulduğumda "COOL LİNE" pro modelini düşünmüştüm ama satışı bitmiş.

Yaşadığım yerde görerek alma olasılığı yok.:(

Yumuşak lastik, sert kauçuk,hasar görmez plastik gibi yakıştırmalar var nette.

Karar veremedim daha.

Yorumları ilgi ile okuyorum şimdilik.

Saygılar,

mangusta

New member
Eliftuningten aldim hem bagaj havuzu hemde ic havuz paspas cuk oturdu resim cekip atarim yarin..yeni kasa ceed icin

LG-E975 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
Yorum yapmış olduğum ve aldığım ürün ile ilgili bir konuda detaylı bilgi vermiştim fazla zamanım olmadığı için bakamadım ama şöyle kısa bir bilgi verebilirim.Ben serviste bulunan 46TL'lik bir araç ,içi kauçuk paspas vardı onu aldım çok çok memnunum şu anda.Koku ve ölçüler konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim.Aynı şekilde yine 90TL küsürlü bir rakama yine araç içi paspas var dediler incelemedim ama aldığım üründen aman aman 2 kat farkedecek kadar kalite farkı olmadığını düşünüyorum.Bulabilirseniz gönül rahatlığı ile almanızı tavsiye ederim.

havuzlu kaucuk paspası bende servisten almıştım aynı fiyata şiddetle tavsiy ederim aranmaya gerek yok hiç

slhyldz

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1748 Yeni aldığım bagaj havuzumun resmini paylaşıyorum. Önce H.B. dadan aldım ve alakasız bir ürün geldi. Arac ölçüleri ile uyumsuzdu. Sonra forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile YPS plastik diye bir yer buldum ve bu ürünü aldım. Aracıma tam oturdu. Fiyatı 80 ₺ Kargo ücretsiz.

By_Cesar

Active member
Arkadaşlar merhaba,

Konu basligini forumda aradim ancak çoğu konu yarim kalmis yahut tedarikçi olmadigindan kilitlenmiş..

Ben hem araç içi için hem de bagaj için havuz paspas ariyorum...
Nerden basil temin ederim ikisini birlikte almayi düşünüyorum kaliplari uyan denemiş almis olan arkadaşlardan tavsiye ve yönlendirme bekliyorum...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar. Ben aracım için servisten havuzlu paspası 75 tl'ye almıştım gecen yıl. Servisten temin edebilirsiniz paspası bagaj havuzu henüz almadım ama serviste bagaj havuzu içinde 125 tl ıstemıslerdı benden. Hepsiburada.com'da bulunan 3d paspaslara 120-150 tl gibi fiyatları vermektense servisten temin etmeni önderirim :)

Berkan

New member
Merhabalar. Ben aracım için servisten havuzlu paspası 75 tl'ye almıştım gecen yıl. Servisten temin edebilirsiniz paspası bagaj havuzu henüz almadım ama serviste bagaj havuzu içinde 125 tl ıstemıslerdı benden. Hepsiburada.com'da bulunan 3d paspaslara 120-150 tl gibi fiyatları vermektense servisten temin etmeni önderirim :)
paspasa çok çekmiş hangi servisse o. bende gecen sene Ersu-yurttan aldım 46 yada 49 tl idi havuzlu kauçuk paspas.

amorusso

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1748 Yeni aldığım bagaj havuzumun resmini paylaşıyorum. Önce H.B. dadan aldım ve alakasız bir ürün geldi. Arac ölçüleri ile uyumsuzdu. Sonra forumdan bir arkadaşın tavsiyesi ile YPS plastik diye bir yer buldum ve bu ürünü aldım. Aracıma tam oturdu. Fiyatı 80 ₺ Kargo ücretsiz.
Gule Gule kullanin :) Yps fena degildir :D

amorusso

New member
Yazıyor profilde :) memnun oldum, Ercan ben :D tekrar hayirli olsun

By_Cesar

Active member
Kia Sakarya Sandıkçı'dan almıştım o zamanlar bi heyecanla sonra farkına vardım verdiğim yüksek ücretin ama sağolsunlar ufak tefek şeyleri servis ücreti almadan hallediyorlar o yüzden çokta önemsemedim bu durumu :):eek:

barisulusoy

New member
Bagaj havuzu sesi vs engelliyor diyorlar, baska bir artisi varmi, bende bagajdaki bazi cantalat cirtli, havuz alirsan bagajda savrulur diye dusunuyorum

amorusso

New member
Piyasadaki havuzlarinin cogu kaydirir , bagaj filesi kullanmaniz lazım . kaydirmaz ozellikli olanlar artik satilmiyor :)

rayen

Super Moderator
Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Kargoyla göndersinler. :D

Berkan

New member
Cevap: Ynt: Havuz paspas ve bagaj havuzu hk.

Kargoyla göndersinler. :D
saka acısından soylemiştim yoksa üsenmem olmasa giderim abi ama zaten var bende babam hediye diye almıştı hemde aynı hesaba denk gelir zaten kargo bile olsa acıdan demek istemistim

ERGE

New member
az önce internetten sipariş verdim bagaj havuzu. Yps plastik diye denizli üretimi. yorumlar genel olarak iyi yönde. umarım 79 tlye değer havuz gelir.