..:: Günlük Sohbet ::..

mtn1905

New member
Merhaba arkadaslar sizlere birsey danismak istiyorum. Aracin 1.6 dizel 90bg ceed 130 bin de. Turbo dan islik tarzinda bir ses geliyor. Performans olarak bir dusus yok ama soguk havalarda ses baya yuksek geliyor. Servis disinda izmit bolgesinde kime gitsem bilemiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esenlik

New member
İyiakşamlar
Hafızalı koltuk set etmeyi bir türlü çözemedim anlatacak bir babayiğit aranıyor :)

mkesuruk

New member
Koltuğu istediğin şekilde ayarlayıp otomatikler için p veya n de iken 1 veya 2 ye basıp bir bip sesi hemen ardından sete basıp iki bip sesi duyuyorsun ve kayıt...:eek:

fatagnuss

New member
Cevap: Ynt: ..:: Günlük Sohbet ::..

merhabalar. foruma yeni katıldım ikinci el bir ceed aldım. 2010 sw. şöyle bir sorum olacak. araç ruhsatında 85 kw yazıyor. aracı satan arkadaşımsa 128 beygir olduğunu söyledi. araç türkiyeye geldikten sonra yazılımla yükseltilebileceğini düşündüm. yada satan arkadaş yanlış biliyor. bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse varmı acaba teşekkürler.

inimicus

New member
Hoşgeldiniz. Bildiğim kadarıyla 128 beygirlik olanlar 2012 ve sonrası. Yazılım / remap konusu forumda çok. Bir araştırın.

slhyldz

New member
Cevap: Ynt: ..:: Günlük Sohbet ::..

Aracınız 115 hp dir. 128 diye yanlış bilgi aktarmış. Yetkili serviste bahsettiğiniz bir güncellme yapılmaz. Bu işi yapan özel firmalar var tabiki ve Standart yazılımla 140 hp oluyor. Mutlu nunda dediği gibi yazılım konularını okursanız bilgi sahibi olursunuz. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var. Bir defa yazılım yaptırırsanız eski haline sadece yazılımı yaptırdığınız yerde getirebilirsiniz. Bu konuda servisin verdiği bir destek yok.
merhabalar. foruma yeni katıldım ikinci el bir ceed aldım. 2010 sw. şöyle bir sorum olacak. araç ruhsatında 85 kw yazıyor. aracı satan arkadaşımsa 128 beygir olduğunu söyledi. araç türkiyeye geldikten sonra yazılımla yükseltilebileceğini düşündüm. yada satan arkadaş yanlış biliyor. bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse varmı acaba teşekkürler.

arrowana

New member
selam arkadaşlar

2012 ceed sw motion otomobilimin bluetooth telefon bağlantısını nasıl aktif edecebileceğim hakkında bilgi verebilecek olan varmıdır acep....:rolleyes:

43YD620

New member
selam arkadaşlar

2012 ceed sw motion otomobilimin bluetooth telefon bağlantısını nasıl aktif edecebileceğim hakkında bilgi verebilecek olan varmıdır acep....:rolleyes:
Arabanın müzik sistemi açıkken telefonunuzun bluetooth unu aktif hale getirip aratın kia motors ole esleştirin şifre soracak yanlış hatırlamıyorsam 4 veya 5tane sıfırdı. Eşleştikten sonra her açtığınızda otomatik baglanacaktir

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
ekranda yazıyor zaten şifre, buarada araç hareket halindeyken ilk bağlantıyı tanıtmayı yapmaz illa sabit duruyor olacak(güvenlik önlemiymiş), ilk tanıdıktan sonra isterseniz 200 le giderken bile telefondan b.t açtıgınız anda bağlanır

arrowana

New member
valla telefonla tarattım birşey bulamadı. tekrar deneyeyim. teşekkürler arkadaşlar..

34NB5604

New member
Arkadaşlar merhaba ; burası yerimi değilmi bilmiyorum ama sizlere birşey danışmak istiyorum... dün akşam caddebostan sahilde kırmızı olan ceed aracımın arka sağ çamurluğundan dolmuş tarafından dürtüldüm... tam arka tampon ile arka sağ çamurluğun birleştiği yerde ufakta olsa ezilme ve çizik oluştu... tutanak tuttuk haklı olan benim... ama daha önceki aracımda tamirat yaptırdığım yer otto zenith diye bi firma... ton farkı olmuştu... boyasız göçük düzeltme yaptıriim diceem ama işin kötüsü ben aracı almadan önce orası boyanmış... zannedersem boyalı yere bu işlem yapılmıyor... bana ton farkı oluşturmadan boya yapacak bir yer önerebilirmisiniz?

34NB5604

New member
Resim ekleniyormu bilmiyorum eğer tarif ederseniz resimde koyabilirim

pepe

Active member
Fotoğraf eklyebilirsiniz hocam. Bahsettiğiniz yer tampon ve çamurluğun birleşme noktası olduğundan ister istemez bir ton farkı oluşabilir. Tampon plastik malzemeden olduğu için rengi daha soluk gösterir. Boya işlemi için yetkili servislere güvenin

hakan26

Member
Kırmızı boyayı çoğu oto boyacı tutturamıyor,bundan önceki aracım eski kasa i 30 du servis aracın rengini tutturmuştu.Bana kalırsa servis harici elletmeyin

ilhanmid

New member
Arkadaşlar uzun bir süre siteye giriş yapamadım.sorun neydi acaba.?