Gündüz farı (ledi) sorunu

mkesuruk

New member
Aracım 2013 premium. Bugün sol taraf gündüz ledinin yanmadığını farkettim. Genel bir sorun mudur? Yaşadığım şehirde servis yok. En yakın servisi aradım (200 km) getirin bakalım gerekirse garantiden değiştirelim dediler. Ne tavsiye edersiniz?

Berkan

New member
Aracım 2013 premium. Bugün sol taraf gündüz ledinin yanmadığını farkettim. Genel bir sorun mudur? Yaşadığım şehirde servis yok. En yakın servisi aradım (200 km) getirin bakalım gerekirse garantiden değiştirelim dediler. Ne tavsiye edersiniz?
direk garanti bunun hakkında zaten servis bildirisi bile var genel, ama işi saglama almak için arayın soyleyin baştan böyle böyle uzaktan geliyorum diye çünkü söylede söyle bir durum var çok muhtemelen farlar ellerinde olmadığı merkezden yada direk koreden geleceği için gittiğinizde değişemeyeceksiniz.

korrinni44

New member
aslında yanmayan farın fotoğrafını çekip gönderseniz hemen siparişi girerler sisteme.
tanıdık bi servisse dediğim gibi yapmaya çalışın. beklemeyin.

hakan26

Member
En yakın servise gidip fotoğraf çektirip istek yaptırın garantiden değişsin farınız

KartalBey

New member
benim 2 farımda da sorun cıktı. ikisinide garantiden değiştirdiler. amaaaaaa değişen farlar orjinal mi bilemiyorum. önceki farlarımdan son derece memnunken değişim sonrası 2-3 kez ayarda yaptırsam aydınlatması hiç iyi değil. muhtemelen aynalarında sıkıntı var.

Ctnkrtl

New member
Servislerin ellerinde bu konuyla alakalı şase numaraları dahi var,gidiyorsunuz direk değişim yapıyorlar

mkesuruk

New member
Asıl sorun en yakın servisin 200 km mesafede olması...:mad: