Full depo ile menziliniz kaç km gösteriyor? Kaç Km yol gidebiliyorsunuz?

HARUN

New member
İkinci el ve nasıl kullandığı belli olmayan BMW çakal sürücülerinden almayalım be hocam :)

Hani sıfır alabilsek tamam. BMW nin tam otomatik şanzımanı bi harika ama...
Evet çözümü bulmuşsun.. ekmeği yenmiş bmw alıp servisten çıkmayız artık..bi bmw parası daha harcariz
Yani sizlerin mantığıyla bakılırsa 2.el BMW alınmaz. :rolleyes: O çakal sürücülerden her markada mevcut ,)

erginy

New member
Yani sizlerin mantığıyla bakılırsa 2.el BMW alınmaz. :rolleyes: O çakal sürücülerden her markada mevcut ,)
Haklısınız hocam her markada o çakal sürücülerden mevcut. Burda küçük bir espri söz konusu :D

BMW nin çakalı da ayrıdır ama... :)

berkan1981

New member
Dun gece depomu tamamen bitirdim totalden herzaman aldigim pompada depomu fullemeden once yol bilgisayarinda menzili actim basladi doluma depo doldukca menzil artiyordu normal olarak benim garbime giden bisi farkettim tabanca atti 200 tl olunca pompaciya dedim dewam et girtlaga kadar bas tekrar baktim menzile 50 tl ilave mazot konmasina ragmen menzilde en ufak bi oynama olmadi tabanca arttığında 815km gosterdi ama ustune 50tl mazot koyduk ama yine menzil 815 km gösterdi neden acaba arkadaslar

icmumcu

New member
50 tllik mazot yaklaşık 10ltden fazla. Bu işte bir yanlışlık var. Bence daha o pompadan almayın. Hani 2-3lt olsa neysede.

Ufuk izci

New member
Bugun yeni aldigim kia ceed premium full depo yaptigimda ekranda 690 km menzil gösteriyordu fakat istanbul maltepeden denizli merkeze geldim ve araç suan yarim deponun ustundeki çizgide arac 650 km yol yaptı surat gece yolculugu yaptigim için standart hiz sabitleme 100 km hiz ile geldim.