fiyat hakkinda yardim

gelawej

New member
arkadaslar 2012 kia ceed motion araba.. 40.000 km . kazasiz darbesiz boyasiz. tamponda kucuk siyriklar var... baska problem yok. bunun fiyati sizce ne kadar olur..

inimicus

New member
Maximum 36-37 civarı olur eğer tahmin ettiğim gibi dizel otomatikse.

inimicus

New member
Arabayı iyice kontrol ettirin bence. Turbo, direksiyon ve süspansiyon gibi noktalarda sıkıntısı yoksa o paraya da çıkabilirsiniz. Sonuçta 2. el fiyatları fırlamış durumda.

gelawej

New member
kia bayisinde expertiz servisine verecem.. sorun çıkarsa masrafı karşı taraf mı öder .. bu işleri pek bilmiyorum ve ilk arabam olacak da :)

inimicus

New member
Vallaha orası sizin anlaşmanıza bağlı. Ama ideali sorun olursa karşı tarafın bunu fiyattan düşmesidir. Yoksa daha almadığınız arabanın masrafını karşılamanız pek mantıklı değil. Haa, büyük sorun çıkar ve arabadan vazgeçerseniz siz sadece ekspertiz ücretini öder, arabanın sahibine iyi günler dilersiniz. :cool:

Berkan

New member
kia bayisinde expertiz servisine verecem.. sorun çıkarsa masrafı karşı taraf mı öder .. bu işleri pek bilmiyorum ve ilk arabam olacak da :)
işin olması gerekeni bence : kia yada bastan başa ekspertiz yapan firmalar var ( OTORAPOR oto ekspertiz servisleri ve oto expertiz raporu merkezi ) gibi

sorarsınız araç sahibine (atıyorm tamamen) sag kapıda boya var onun dısında temiz demiştir.

sizde bastan soyleriniz tmm ekspertize gidelim ama sag kapı dısında birşey cıkarsa ekspertiz+masraf sana ait(yada istemeyecegin bir hataysa vazgecersin almaktan). çıkmassa dedigin gibiyse bana ait.

ekspertize gitmeyi kabul etmese zaten hiç yanaşma o arabaya.kendine arabasına güvenen yalan soylemeyen satıcı herzaman kabul eder