Satıldı Esim icin aldığım ceed consept plus'ı satıyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan OĞUZ

New member
Arkadaslar araci satmaktan vazgectik. Bu arada piyasanin ne kadar olucu doldugunuda gormus oldum. Komik teklifler sacma sapan sorular. Yani resmen almak icin degil araci tanimak icin kullanilan bir site olmus meshur sahibinden.com adli site. Selamlar
Bence en makul olan kararı vermişsiniz diye düşünüyorum.Sahibinden sitesi kimse yanlış anlamasın ama yarısı boş insanlarla dolu olan,araba almayı,bakmayı ve konuşmayı bilmeyen ölücü hatta ölücülerden beter tiplerle dolu.Canım sıkılmasın diye ilan vermiyorum çünkü arayanı bozup atıyorum kendimde rahatsız oluyorum çünkü hiç utanma yok.Ticaretin bile ahlaklısı makbuldür,bazı zamanlar ölsem teklif etmeye utanırım dediğin rakamları teklif ediyorlar ağızıma geleni sayıyorum:) Sizin için en hayırlısı olur inşallah.

ceronimo1978

New member
Serkan hocam aynen dediklerine katiliyorum. Vossen jant + 3.5 i dirip devam diyorum forever ceed

Hayirlisi olsun

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

ceronimo1978

New member
Arkadaslar bugun jant + lastik olayina girdim. 18 inc vossen yada Opc arasinda kararimi opc olarak belirledim. Fotolari yuklerim. Selamlar

c@n

Super Moderator
Guzel olmus gule gule kullan...:)

TeamPASAOGLU

Serkan OĞUZ

New member
Canavar gibi olmuş maşallah güle güle kullan:)

ceronimo1978

New member
Saol serkan. Yay koymadim ama. Bebisten dolayi konfordan odun veremiyorum.. zaten 18 e gecis sebebimde lastik camurluk arasi abartili boslugu yaysiz kapatabilmekti

Serkan OĞUZ

New member
Saol serkan. Yay koymadim ama. Bebisten dolayi konfordan odun veremiyorum.. zaten 18 e gecis sebebimde lastik camurluk arasi abartili boslugu yaysiz kapatabilmekti
Yay taktıran arkadaşım özellikle konforda hiçbir değişiklik olmadığını yaydan sonra çok daha güzel olduğunu söylemişti belki ileriki zamanlarda denerim sonucu paylaşırım.Eğer yaysız o boşluğu kapatabildiysen çok iyi olmuş zaten resimde bayağı belli oluyor.Orjinal lastik 225/45/17 sen hangi ebatı kullandın,muhtemelen 225/40/18 diye düşünüyorum.Jantları gerçekten çok beğendim çok oturaklı dolu duruyor.

gorkemsin

New member
yeni jantları güle güle kullanın. araba çok çekici olmuş böyle Allah nazardan saklasın. Benimde kafama yattı. Bir değişiklik yapacağım. Jant hoşuma gitti. Ama tereddütüm 17 mi 18 mi....zaten arabalarımızın kalkışı ağır biraz 18 etkilermi...birde istanbul trafiğinde şehiriçi 7 L yakın yakıyoruz zati...18 jant ile 8 L leri bulmayalım istiyorum. Bu konuda fikri olan varmıydı. Eminim 18 çok daha güzel duracak ve sonunda onu tercih edeceğim ama....

ceronimo1978

New member
Gunaydin. Ilk olarak 17 opc taktim. Sekil semal olmadi. Ama 18 opc arabaya ayri bir hava katti. Budur dedim. Vatancaddesinde bir tur attim. Aracin yuruyusu konforu tamam dedirtti.
Serkan evt ladtik ebatlari ayni dedigin gibi dostum.

Yakit olayini inceleyip gozlemlerimi paylasirim. Selamlar

güzel olmuş güle güle kullan

sakıncası yoksa fiyat ta öğrenebilirmiyiz.

ceed61

New member
Gayet güzel olmuş hayırlı olsun

ceronimo1978

New member
Ynt: Sessizlik lutfen batuhan cesme son noktayi koymus

Evt hocam eskiler depoda . Sahibinden.comdan satmayi planliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...