Designer Celal yabuz custom kia ceed body kit project*

tarum

New member
Modelleme bitti çok şükür kalıba geldi sıra.....

btukeskin

New member
celal yabuz adres ve iletişim alabirmiyim teşekkürler

tarum

New member
seri üretim olanlarda da olacak yalnız tek çıkışlı olarak satılacak, isteyen egzozcuda 2. egzoz çıkışını kestirip aktif hale getirtebilir. maliyet ise toplam 5 parça, ön ek,yan ekler,spoiler ve difüzör boya montaj dahil (1000)tl olacak. yanlız tamamen bitmedi 2 veya 3 haftaya bitecek sonra istedigınız zaman alabileceksiniz. düşünen arkadaşlar buradan bana yazarsa bende karşı tarafa sayı vericem.. saygılarımla.(bu fiyat sadece cee'dclubtr üyelerine) arkadaşlar.

By_Cesar

Active member
Ön tampon lip ve arka spoilere bayıldım acıkcası arka difizör ve yan etekler biraz daha iddialı olabilrmiş açıkcası. Arka spoilerden sipariş verebilirim üretime geçildiğinde:eek:

tarum

New member
Ön tampon lip ve arka spoilere bayıldım acıkcası arka difizör ve yan etekler biraz daha iddialı olabilrmiş açıkcası. Arka spoilerden sipariş verebilirim üretime geçildiğinde:eek:
Tşk. aracın yapısına göre hareketettik aykırı projeler varsa Aklınızda difüzör ve yan ekler ile ilgili düşünceleriniz varsa celal beye yaptirabilirsiniz.

aLi

Yönetim Ekibi
Daha önce konu açmıştınız zaten. Bunun diger konudan farkı ne?

tarum

New member
Daha önce konu açmıştınız zaten. Bunun diger konudan farkı ne?
diğer konuda modelleme aşamasının ayrıntılarını paylaştım fikirleri değerlendirmek adına sağolsun lar herkez beğendi bu konuda Modelleme nin biten hali nin resimlerini paylaştım. Sorun varsa konuları kapatın ali bey ben yapılan uygulamadan faydalanın istedim.....
..

dellobaltino

New member
malum sitedeki 187829256 ilan nolu ceeddeki difüzöre bayıldım aradığım bu

pepe

Active member
diğer konuda modelleme aşamasının ayrıntılarını paylaştım fikirleri değerlendirmek adına sağolsun lar herkez beğendi bu konuda Modelleme nin biten hali nin resimlerini paylaştım. Sorun varsa konuları kapatın ali bey ben yapılan uygulamadan faydalanın istedim.....
..
Murat bey sadece difüzörün detaylı fotoğrafını atmanız mümkün müdür?? Sadece difüzör için usta ne fiyat verir acaba?

tarum

New member
Murat bey sadece difüzörün detaylı fotoğrafını atmanız mümkün müdür?? Sadece difüzör için usta ne fiyat verir acaba?
elimde olanları paylaştım artık montajdar sonra detay atarım. Fiyat olarak difüzör 250 boya montaj dahil.

dellobaltino

New member
murat kardeşim ben de aynen difüzör biter bitmez bekliyorum. benim de ihtiyacım o. zira arabamın sadece arkadan bakışta bir eksikliği olduğunu düşünüyorum.

tarum

New member
murat kardeşim ben de aynen difüzör biter bitmez bekliyorum. benim de ihtiyacım o. zira arabamın sadece arkadan bakışta bir eksikliği olduğunu düşünüyorum.
her keze haber vericem inş her kez in istediği olr.

wrc1-f1

New member
Murat Bey benim Pro-Ceed GT aracım var. Ben sadece arka spoiler üzerine ikinci bir spoiler istiyorum . WRC' lerde olduğu gibi. Mümkün olabilirmi ? Olur derseniz size görselini gönderirim.

tarum

New member
Murat Bey benim Pro-Ceed GT aracım var. Ben sadece arka spoiler üzerine ikinci bir spoiler istiyorum . WRC' lerde olduğu gibi. Mümkün olabilirmi ? Olur derseniz size görselini gönderirim.
celal bey e söylemem yeter olur yapılır a180 amg yapmış resimlerinde gördüm A45 amg spoiler.

zfrgll

New member
Murat abi siteye uzun süredir giremiyordum iş yoğunluğundan.Abi süper birşey olucak bence hissediyorum sen yaş tahtaya basmassın :) araç bir çıksında gelip yakından incelerim inş. hayal ettiğin gibi olur abm :)