Concept ve concept plus farkı

2good4u

New member
Arkadaşlar konuyu tapatalk üzerinden açıyorum. Daha önce açıldımı bilmiyorum. Açıldıysa mod arkadaşlar yönlendirirse sevinirim.

Pro c'eed 2012 model 1.6Crdi concept ile concept plus da ne gibi farklılıklar var. Temmuz sonu gibi bu araclardan birini almak istiyorum. Aradığım modelde sunroof ve düşük kilometre arıyorum. Bu iki modelde de sunroof mevcut sanırım. O yüzden illede concept plus mı olsun bilmiyorum fiyatlar hemen hemen aynı çünkü. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

metin

New member
Çok düşünmek lazım çokkkk

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir

metin

New member
Eski kasa yeni kasa

2good4u

New member
Proceed 2012 makyajlı kasa proceed yeni 3 kapısı gelmedi diye biliyorum.

metin

New member
Proced ayrı bir araç tek kapı consep 4 kapı tavan açılır digital klima consep plus ayrı bir araç yeni kasa cam tavan vs vs

shark

New member
Arkadaşlar konuyu tapatalk üzerinden açıyorum. Daha önce açıldımı bilmiyorum. Açıldıysa mod arkadaşlar yönlendirirse sevinirim.

Pro c'eed 2012 model 1.6Crdi concept ile concept plus da ne gibi farklılıklar var. Temmuz sonu gibi bu araclardan birini almak istiyorum. Aradığım modelde sunroof ve düşük kilometre arıyorum. Bu iki modelde de sunroof mevcut sanırım. O yüzden illede concept plus mı olsun bilmiyorum fiyatlar hemen hemen aynı çünkü. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Bende 2012 Pro Ceed Concept SR var, Concept SR ve yanlış hatırlamıyorsam Cool olarak 2 donanım modeli var Concept SR de sunroof var. Diğerinde sunroof yok, bildiğim kadarı ile ESP de yok, diğer birçok özelliğide yok ve gördüğüm kadarı ile piyasada Cool yok. pek satılmadı sanırım. 2012 Pro Ceed'de tek seçeneğiniz şu an için Concept SR görünüyor.

metin

New member
Cool md 90 ps ve boş

2good4u

New member
Coollara hiç bakmıyorum zaten baktığım araçkar resimdeki kasa bu kasada consept ve consept plus var ikisinde de sunroof var ilan katagorilerine yanlışmı koyulmuş. Acaba. Ayrıca gorumda oluduğum kadarıyla 2010 ve öncesinde esp yokmuş. Sırf mercekli farkar ve esp için fiyat farkına değer zaten.

c@n

Super Moderator
O ilanlarda bulunan araclar concepttir...

Soyle soyleyeyim, 2012 pro ceed lerde iki donanim var. Concept ve cool plus...

Eger guncel kasa pro ceed, ki bir kac ay sonra eski kasa olacak, alacaksaniz bu mutlaka concept olmali.. o zaman onu ikiye ayrirsiniz duz mu otomatik mi diye..??

Zaten concept donanimlarin hepsinde sr var..

TeamPASAOGLU

2good4u

New member
Yani malum sitenin saçmalığımı bu ?concept plus katagorisi. 50-60 bin değil bütcem 40 civarı olduğu için maleaef simdilik bu kasalara bakıyorum. Belki daha sonra son kasaya geçerim. Çok zengin bi ülkeyis üst kasa çıkınca hemen bitiriyoruz araçları :) 5 yıl uada 150.000 km garantili araclar. Garanti bitene kafar 5 kere el değiştiriyor. (Bunun 5 i çıktı 4 bitti at onu at 6 yı bekliyorum s i çıkmış) :)

c@n

Super Moderator
Malum sitenin sacmalaigindan cok aracini satanin bilgisizligi diyelim...

TeamPASAOGLU

2good4u

New member
Anladım çok teşekkürler. Peki bu araç proceed değilmidir? Tek kapılara proceed denmiyormu ben mi yanlış biliyorum?

c@n

Super Moderator
Arac pro ceed dogrudur... sadece donanim yanlis..

TeamPASAOGLU

huss25

New member
concept ile concept plus arasındaki en önemli özellik açılır cam tavan ve açılır cam tavan gıcırtısı :)