Çelik Motor'dan Beklenmedik Hamle :)

babıesrar

New member
Arkadaşlar birçoğunuz gibi ben de Çelik motordan pek memnun değilim. Lakin bugün ilk kez Anadolu yakası merkezden aracımın 24000'deki 2. periyodik bakımıyla ilgili memnuniyet düzeyimi öğrenmek için aradılar. Hatun kişinin 10 üzerinden kaç sorusuna 5 cevabını verince ben, diğer sorulara geçmeden nedenini sordu. Ben de aldım sazı elime. Rahat 15 dakika aralıksız anlattım Elazığ KİA'nın ABS yazılımı yükleme ve lastik sensörü ikaz ışığının sönmemesi problemine olan ilgisizliği çelişkili açıklama ve geçiştirmeye çalışması halini. Fatih bey not aldım hepsini deyip teşekkür etti, diğer sorulara geçmedi bile. Valla ne yalan söyleyeyim beklemezdim Çelik Motordan bu hamleyi. 15 binde aramamışlardı zira.

rayen

Super Moderator
Merak etme bir daha aramazlar. :D
Güzelim markayı rezil ettiler, neyi düzeltmeye çalışıyorlar ki. Göstermelik hareketler bunlar.

Ervirtue

New member
Bu arabayı seviyorum gerçekten, ama sorun yaşamaktan da bir o kadar çekiniyorum.

rayen

Super Moderator
Ne kadar korkmayacaksin 2 yıl. Sonra garanti bitecek sonra ver paracıkları diyecekler, O zaman sen de bütçene uygun yerde yaptıracaksın. Sorun her zaman çıkabilir. Önemli olan kolay çözülebilir olmasıdır.

ibrakbulut

New member
Kia Mar bakımdan sonra da beni aramışlardı. Müsait olduğumu ilettim lütfen tekrar arayın dedim. Hala arayacaklar :) Bildiğim kadarıyla anket araştırma firması ile çalışıyorlar. İlgi görmek güzel de sonuç alamayınca sıkıntı olacak gibi.

Saygılar

c@n

Super Moderator
Valla her markanin Turkiye distributoru ayni... hepsi kotu, bazilari kotunun iyisi...:)

Siz bir Dogus un eline dusun de o zaman gorurum sizi...:D

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
Yok abi Allah korusun. Doğuştan araç almam kesinlikle. Neler neler okudum rezaletleriyle ilgili.

magule

New member
14 Nisanda Kore Kia Motors genel müdürüne Çelik Motorunun ilgisiz alakasız tavırlarını yazmıştım. Adam ertesi gün mailime cevap yazmış.

Helal olsun adama dedim.

Ekran Resmi 2014-04-27 20.57.48.jpg

khan

Member
Keşke beni de bir arasalar.

ibrakbulut

New member
Hakan bey Merhaba,

Aynı maili bende yazdım fakat geri dönüp cevap veren olmadı. Fotoğraftaki mail'e birşeylerde biz yazalım dimi :)

Saygılar

omurkadir

New member
hikaye...beni hep arıyorlar hep sayıyorum birşey olduğu yok.
artık fiyatları da cazip değil birdaha kia mia almam zaten bundan sonra.