Ceed'lendim...

mehilay

New member
Merhaba dostlar...
O forum bu forum derken sonunda sizleyim. Yaklaşık 5 ay önce, epeydir sahip olmak istediğim Ceed ime kavuştum, darısı diğer hayalini kuranların başına inşallah...
Forumdan haberdarım ama bir türlü fırsat bulamadım üyeliğe, KIA yı yakından tanıdığım için "Ceed düşünüyorum, nasıldır, tavsiyeler" gibi başlıklarla kimseyi daraltmadan aldım aracımı, üyeliği sonraya bıraktım...:)
Mümkün olduğunca aktif olmaya çalışacağım...soru, sorun, tavsiye, öneri ve fikirlerle...
Umarım bunalmam ve bunaltmam :D çok çekeceğiniz var benden...

İlk sorum : Forum sticker kimden, nereden, nasıl temin ediyoruz?..

Son düzenleme:

TrI-C

New member
Aramıza hoşgeldin aynı durumdaydım bende bu ay aldım sonunda ceedimi hayırlı uğurlu olsun

mehilay

New member
Teşekkürler...

Soru 2 : Forumu Tapatalk ile takip edebiliyor muyuz?..
:confused:

Soru 3 : Foruma genelde yeni kasa Ceed kullanıcı ve konuları hakim gibi geldi...yoksa bu kulübü "kiaclubtr" de tatmin olamayan Ceed ciler mi kurdu?..
:D

mehilay

New member
İmzama dikkat edenler anlayacaktır ki genelde Kore ve Japon cuyum...

Özellikle de otomatik tercih eden biriyim (ilk aracım Corsa hariç), "otomatik kullanan da şoför mü!" diye naralar atarken bir kere deneyip tadına doyamayıp 2 günde aracını satıp bi daha da manuele bakmayanlardanım...;)

Hemen hemen tüm marka ve model otomatik araç tecrübe ettim, aşağıdakiler haricinde de...bu konuda bilgim dahilinde tüm sorularınıza cevap vermeye çalışırım...

Şimdilik mekan Niğde, vatan Konya...Yakınımda kim varsa Ceed sahibi, tanışmak, görüşmek isterim, bu civarda kim varsa yolu düşer de bana bi selam etmezse hakkımı helal etmem, başımın üstünde yeri vardır, buyursun gelsin...

Bu arada ilk tavsiye ya da önerimi de sunayım...
Şimdiye kadar koşturduğum forumlarda en sevmediğim durumdu "illere göre üye araması yapamamak"...
Teknik olarak mümkün mü, olur mu olmaz mı, onu moderatörler bilir ama böyle bi arama olsa iyi olur, önemli olan aynı ya da yakın illerdeki forumdaşları bulmak...tanışmak, biraraya gelmek vs gerisi kolay...

khf

New member
Teşekkürler...

Soru 2 : Forumu Tapatalk ile takip edebiliyor muyuz?..
:confused:

Soru 3 : Foruma genelde yeni kasa Ceed kullanıcı ve konuları hakim gibi geldi...yoksa bu kulübü "kiaclubtr" de tatmin olamayan Ceed ciler mi kurdu?..
:D

Foruma hoş geldiniz. Ben de eski kasa bir ceed kullanıcısıyım.

Cevap 2: Evet tapatalk ile takip edebiliyoruz
Cevap 3: Her kesimden var, bence yani :)

43YD620

New member
Hoşgeldiniz keyifli forumlar

i_batmaz

New member
hoş geldiniz,yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun...

blackbety

New member
hosgeldınız hayırlı olsun

Gear

New member
Hoş geldin keyifli forumlar bende 11 kasa kullanıcısıyım

rayen

Super Moderator
[MENTION=2312]mehilay[/MENTION] Hoşgeldiniz.
Kiaclubtr ile alakalı değil, ama daha önce Var olan (Şimdi yok) bir ceed forumundaki anti-demokratik uygulamaların sonucunda kurulmuştur.
Filanca ildekiler buraya diye konu açarsanız, illere göre üye araması yapmaya gerek kalmaz.
;)

mehilay

New member
Tekrar hoşbulduk...
Hoş zamanlar geçireceğime ve yine çok şey öğreneceğime eminim...
Her forumda olmayan samimi bir ortam mevcut, en bariz göstergesi üyelerin gerçek isimleri ile tanınmaları ve kimsenin avatarına fotosunu koymaktan çekinmemesi...birçok forumda bunlar yok...