ceed ufak cizik ve ezik autoking mi servismi?

serdar1457

New member
KarDostlar selam
Aracimda otoyolda. Tas carpmalarindan ufak 5o kurus buyuklugunde boya atmalari var tamponda rutus ve boyalik
İslem kaskomum autoking hizmeti var fakat autoking hakkinda yorumlarn nere
Cok kotu serviste rutus attirsak maliyeti ne olur?

Orjinali gibi iyi bir rutus icin nereyi tavsiye edersinuz servislerde iscilik nasildir kasko bozulmadan
Serviste islem yaptirabilirmiyiz
Kaskomu araci aldigim mar otoda gunes sigorta olarak yaptirdim
Duzgun olmaz ise hic yaptirmayayim mi yoksa?

Bocek06

New member
Kingoto 3 arabamı goturdum 3 undede kusursuz işler yaptılar. Mini onarımdan hem bedava hemde kaskonu bozmadan yaptır bence.

serdar1457

New member
Kingoto 3 arabamı goturdum 3 undede kusursuz işler yaptılar. Mini onarımdan hem bedava hemde kaskonu bozmadan yaptır bence.
Kingoto dediğiniz autoking midir ? Benim araç yeni ceed kırmızı ve önde kia yazısının orda ve birkaç yerde ufak ama görünen sekilde malum plastik parçalar oldugundan boya hemen kalktı ne yapsam karar veremedim forumlarda autoking i yerden yere vuruyorlar korktum açıkcası ufak bi rutus için ön tamponu komple mahvetmesinler bunlar autoking e gidip memnun olan işçiliği ile tavsiye edeceğiniz varmı Maltepe bana yakın bi uğrayıp soracağım bakalım cevapları tatmin etmese yaptırmam kalsın öyle

Tesla

New member
Ben ücretsiz, boyasız göçük düzelttirmiştim ve cam çatlağı tamir ettirmiştim Autoking'de. Mükemmel olmuştu. Bayiden bayiye, ustadan ustaya değişir tabi kaporta işleri. Servislerin de hepsi bir değil sonuçta. Kaporta tam usta işi. Tampon önemsiz ama, hepsi aynı yapar. Yeter ki boya kodu aynı olan boya kullansınlar. Bizim boya kodu ceed broşüründe yazıyor. vosvos boyaları piyasada satılıyor ama yeni ceed boyaları henüz yok. eski ceed opak beyaz var, yeni ceed beyaz (WD) yok. Rötuş boyası bulabilirsem alıcam. ufak tefek çizikleri, taş izlerini hallederim.

ceronimo1978

New member
serviste ufak tefek taş izleri için rötuş yapıyorlar ama sırıtıyor. Bu arada araç yeni ceed selamlar. Autoking öneririm Maslak'daki çocuklar canavar gibi

ahmymn

New member
Autoking plastik deri ve kaportada çok güzel işler çıkarıyorlar. Ama kumaş için aynı şeyi söyleyemem. Mini onarımdan ücretsiz olarak autoking ile çözmenizi şiddetle öneririm.

Serty86

New member
Merhaba,

Bizim araçta park halindeyken aceminin aracıyla 15m yerde dönemeyip dokundurması sonucu aşağıda örnek resimde işaretlediğim yerde hafif dalgalanma gibi ezilme oldu. Boyada birşey yok, geçen ay servise sordum kapı komple boyancak dedi yaptırmadım. Acaba autoking de boyasız düzeltme yapabilirler mi. Tamda cizgi üzerine denk geldi çok sinirim bozulmuştu ama ne çare. Yarın orj. resim eklicem inş. saygılar.
ss.jpg

serdar1457

New member
bende tanpondaki çizikleri ekleyeyim autoking tavsiye edenler maltepe autoking e gideceğim b konuşayım bakalım ne diyecekler.

ellerinde orjinal renk boya vardır sanırım göstereyim ucu açık konusurlarsa yaptırmam dursun öyle

Serty86

New member
Ben bugün gittim boyasız yapamayız dediler ama Maslakta yeni bir yer açılmış MTC Oto diye. Autoking elemanı söyledi sağolsun bide oraya sorcam.boyasız yapsında ne kadar olursa olsun artık yapcak bişi yok.