ceed sw almayı düşünüyorum sağlık durumundan ötv indirimli nasıldır ?

sabzen

New member
bana uygun mudur bagajından dolayı sw ile daha rahat ederim diye düşünüyorum sandalye ve eşyaları rahat alır diye
düzenek yaptıracağım için otomatik vites olacak haliyle
sürüş konusunda nasıldır sıfırı zaten premiuma baktım güzel göründü bayide
uzun süreli olacağı için beş yıllık bir süre için olduğu için karar vermekte zorlanıyorum
yardımcı olursanız sevinirim ceed uygun mudur yoksa başka bir araba mı daha uygundur
bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var :confused:

Son düzenleme:

BURAK POYRAZ

New member
hiç düşünme al.performans+yakıt+sorunsuz araç+.bende var bagajı cok kullanışlı.birçok gizli bolmesi var.ve arka görüntüsü çok güzel.tek eksisi amartisörleri.çok sert.

43YD620

New member
Ben de ÖTV indirimli aldım ama bnm sağlık durumumdan değil. Araç süper her şeyiyle. Ben sw almadım 2 yaşında oğlum var bagaj bize yetmiyor SUV almadığıma çok pişmanım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sabzen

New member
bende ötv olarak
sadece ek otomatik olacak birde size sormak istediğim forumda hepsine baktım yakıtta sw ile fark var mı

43YD620

New member
Onu tam olarak ben de bilmiyorum fark varsa çok büyük bir fark olduğunu da düşünmüyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
güncel dctli alırsanız illa fark olacaktır yakıtta [MENTION=214]rayen[/MENTION] abi görürse yazar son makjyaklı i30 sw kullanıyor dünyaları soktuyor bide bagaja bence rahatca sıgarsınız

rayen

Super Moderator
bana uygun mudur bagajından dolayı sw ile daha rahat ederim diye düşünüyorum sandalye ve eşyaları rahat alır diye
düzenek yaptıracağım için otomatik vites olacak haliyle
sürüş konusunda nasıldır sıfırı zaten premiuma baktım güzel göründü bayide
uzun süreli olacağı için beş yıllık bir süre için olduğu için karar vermekte zorlanıyorum
yardımcı olursanız sevinirim ceed uygun mudur yoksa başka bir araba mı daha uygundur
bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var :confused:
Cee'd sw düşünmeniz gayet yerinde bir karar. Bagajı her türlü ihtiyacınızı karşılar. Yakıt konusuna gelince ben de dct şanzımanlı i30 cw elite kullanıyorum. Araç şuan 8500 km de. Havalar eksi derecelerde gittiğinden yakıt tüketimi 8,5-9 arası gidip geliyor ama normal şartlarda şehirlerarası 5.2, şehiriçi 7.2'leri görmüş durumdayım. Ancak yakıtı az olsun, dsg şanzımanda çıkabilecek sorunlar beni etkilemez, yükleme eşiği yüksek ama bagaj geniş olsun diyorsanız skoda octavia öneririm.

sabzen

New member
sorunlarını bilmiyorum şanzımanın ama genişlik olarak ikisi arasında gidip geliyorum oktavianın sport vagonu çok beğenmiştim ama türkiye girişi yok denecek kadar azmış samsunda ikisi aynı yerde zaten araştırıyorum en doğru bilgileri burda gördüm ondan konu açayım dedim birde bu arabanın konusu pek yok. sizdeki sw eski sanırım ceed sw yeni şanzumanla daha az yakıyor diye diyorlar ama tam bilgi bulamadım fabrikadan başka kullananlar daha iyi bilir bu sınıfın bu standartta zaten az var focus sw, octavia, renault clio megane sport tourer, ceed sw hepsinin artısını eksisini araştırıyorum 5 yıllık bir süreç olunca satmayacağım hepsini düşünerek karar vermek daha doğrusu. kullanıcılarla şekillenir teşekkür ederim ilginiz için