ceed silecek motoru

ali gürbüz

New member
arkadaşlar silecek motorları çok güçsüz galiba..

fırtınalı yagmurlu havalarda otobanda 100-120 ile giderken silecegı calıstırdıgımda sılecek yukarı dogru normal hareket edebılıyor ama yerıne geri dönerken aşırı şekılde yavaşladığı hatta yarıda durma noktasına geldıgı oluyor..kısacası kendını geri cekemıyor..
size de denk geldımı bazı fırtınalı havalarda,yoksa silecek motorum arızalımı?

J

Josefsalvatini

Guest
Ali bende gecen yağmurda Ankara'ya giderken 200 le aşağıya gelmiyordu :) saka bir yana normal durum her araçta olabilirmiyor :)

c@n

Super Moderator
Ali kardes senin araba cok hizli oldugu icin silecekler senin arabanin hizina yetisemiyor, ruzgari yenemiyor.... Yani ruzgarin oglu proceed i yenemiyor.....:):):):):)

Saka bir yana, bence de gayet normal zorlanmasi....

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Snaan

New member
Ynt: ceed silecek motoru

ben hiç rastlamadım öyle birşeye ama 120yi geçmiyorum zaten

omurkadir

New member

ben yavaşlık hissetmedim önemli ölçüde ali.yağmur kaydırıcı kullanıyorum baya işe yarıyor,kullanmıyorsan öneririm.

assos

New member

Aynı sorun bende de var,sorun diyorum zira başka bir araçta sileceklerin çalışırken aşağı inişte zorlandığını görmemiştim.Bir de sileceğin çalışma alternatifleri(fasıla mı deniyor bilmiyorum)bana göre çok kötü.Şöyle 8-10 sn bekleyip çalışma imkanı yok,eski araçlardan farklı olarak,çabuk biter pabuçlar gibi geliyor :)

metin

New member

su fiskiyesinin içine sabun dökün yada yıkamacılardaki yıkama ilacından ben öyle yapıyorum hiç bir problem yok şakır şakır çalışıyor 150 felan denedim gayet güzel

Snaan

New member

fiskiye için özel cam silme sıvısı satılıyor zaten o da kullanılabilir ama buradaki sorunun o olduğunu zannetmiyorum ben.