Ceed ses sistemi

ikceed

New member
ARKADAŞLAR MERHABA
Honda kullanıcısı iken beni bir tek kia başka araç seçmeme neden oldu. Kia Oğuşlar Ahmet beye teşekkürler.
Aracın ses sitemini minimum ilavelerle nasıl iyileştirebilirim. Boya koruma olarak ne önerirsiniz.

Berkan

New member
dışarıda yaptırcaksanız boya koruma işini

sonaxda nano koruma fiyatını sonuna kadar hak eden bir uygulama toz kir tutması azalıyor su kaydırıcılıgı muthiş ıvır zıvır kus pisligidir recinedir onlara karsı korumalı hemen boyaya işlememesini saglıyor .1 senelik diyorlar suan benim 7 ay oldu hala ilk günkü gibi.

şiddetle tavsiye ederim kısacası

ERGE

New member
Hayırlı olsun yeni aracın İsmail bey. Ses sitemini bende merak ediyorum nasıl iyileştirilebilir diye. Ama boya koruma konusunda kesinlikle seramik yaptır derim. Özellikle siyah veya kırmızıysa aracın rengi.(çizik gösterir renkler) Hem 5 yıl garantili hemde kendi kendini onarma özelliği var. Tabi biraz pahalı haliyle. Ama şu açıdan bakmak lazım yılda bir pasta cila yaptırarak boyayı inceltmek ve 5 defa ödeyeceğin bedel düşünülünce yaptırılabilir diye düşünüyorum. Öyle bir bütçem yok diyorsan şayet berkan kardeşimin dediği gibi nano yaptır. Ya sonax yada maguers kullanılsın malzeme. en son koruma katı 21 maguers olsun. 66 uzun ömürlü olmuyo. nano düşünüyorsan berkanla iletişime geçmeni tavsiye ederim. hem aynı şehirdesiniz hemde o çok memnun:cool: