ceed GT

kiacıkma

New member
ARKADASLAR bu GT nin sis farlarını nerden bula biliriz bilgisi olan varmı aracımın önunu gt yapmak istiyorum . ön panjur atl ızgara buldum yanlız tanpon ve sisfarları ve kapaklarını bulamadım .BİLGİSİ OLAN VARMI

hakan078

New member
valla onu bende yapmak istiyorum bulursanız haber ediniz lütfen, komple tampon uysa onuda alıcam ama bi kaç tane konu var bunun la ilgili geçen seneden, uymuyo dediler.

rayen

Super Moderator
Güle güle kullan. Bi yerlere sürtme. :D

rayen

Super Moderator
lipi yapıyorsun da plakalığı niye iptal etmiyorsun? Meraktayım. :D

kiacıkma

New member
Normal 4 kapi ceed ler ile tek kapinin camurluk lari ve farlari ayni yani parcayi bulursak birebir orjinali oldugu icin olucak olur yani .ama sisleri bulamadim tanponu 500 tl panjurum var alt izgarada var sis ve kapagi yok

rayen

Super Moderator
0 Zaman Ankara'ya geldiğinde uğra da sevabına halledivereyim 5 dakika da. :D:D:D

AGF

New member
Hocam gt nin tampon ile ilgili parcalari cok sikintili

akrepkral86

New member
Hayırlı olsun kardeşim yakışmış yalnız dikkat et malum yollar çukur tümsek dolu

ceronimo1978

New member
Adas naptin yaa. Bence yakismamis hele bu yollarda daha da sikinti olacak simdi. Ama heves meselesi sen bakma bana bak dalgana

ErkanKASIM

New member
Adas naptin yaa. Bence yakismamis hele bu yollarda daha da sikinti olacak simdi. Ama heves meselesi sen bakma bana bak dalgana
:) bi beğenmeyen sen oldun :) adaş rekoru kırdın:) maddi olarak önemli bişe değil kırana kadar devam:)

bu arada sen ne yaptın kapı anteniyle direksiyonu garantiden değiştirdinmi

bişey daha sorucam , araç fan açtığında devir saatin düşüyormu mesela 900 devirde çalışıyor ya 750 800 devire düşüyormu

sanki bende araç iyice ısınınca fan açtığında öyle oluyor , debriyaja bastığımda 900 devire yükseliyor

Son düzenleme:

ceronimo1978

New member
Adas dedim ya ben fabrika cikis haliyle bile onu surtmemek icin kasarken selman erol ve sen inadina onu dusurmussunuz :) Surungenler sizi :) Ya eresinlere gittim bakimi yaptirdim kapi antenleri de ok. Ama direksiyona normal dediler. Acikcasi bende sikinti goremedim. Fan actiginda degilde trafikte isiklarda durunca sanki devir dusuyor bir enteresanlik var gibi servise soracam bu olayi aklimda

ErkanKASIM

New member
İşte fan açtığında düşüyor sanırım , debriyaja bastığında devir 900 e yükseliyo , bu ya normal ya anormal bi durum , direksiyona güvenme adaş değiştirt, benimki değişicek selmanla erolunkinde sıkıntı yok , seninkinde var, garanti bitmeden değiştirt sonra sıkıntı yaşarsın, servis normal der 1 2 sene sonra elinde patlar , 2500 tl sadece parça fiyatı, bu arada bendeki ses çoğaldı biraz daha , seninkide zamanla çoğalacaktır , benimkinden farkı yok çünkü

Arkadaşlar bu konu hakkında bi projem var. Forumdaki arkadaşlarlada paylaşmıştım ama buluşmadan beri bir türlü halledemedim. Haftaya İnşallah ilk GT tamponlu Ceed yollarda olucak. Sana tavsiyem sis farlarını hiç arama. Aramadığım yer site ve ülke kalmadı. Ya bulduklarımı türkiyeye göndermediler yada bulamadım. Türkiyede sis farları çok pahalı. (Gündüz ledli sis farı) O bölge içinde yazın yurt dışına çıkma ihtimalim var. Gidene kadar boş durmasın diye ayrı bi projem var. Bittiğinde Ve başladığımda forumda zaten adım adım paylaşacağım. Hiç arama sis farlarını ;)