Ceed concept plus ov 2013

bluesnight

New member
Merhaba arkadaşlar sahibinden ilan no: 205620189 bu aracı yarın görmeye gideceğim. Kia Kavacık bana ters Avcılar ya da Topkapı olur dedi servis kontrolü için. Araç avcilardaki serviste hasarı onarımı yapılmış hasar kaydı 19000 gibi. Ne dersiniz bu araç için?

alperky5054

New member
Bende aracımınsatıyorum bakmak ıstersen buyur gel :) satma sebebım evlılık ☺ degısen felan sorın degıl bı arac muhım olan agır bı kazası olmasın

rayen

Super Moderator
İlandaki araç geçtiğimiz aylarda uzun süre satılık ilanı vardı. Ama 0 zaman hasar kaydı belirtilmiyordu. Ben olsam almam. Hiç bir problemi olmasa bile bu hasar kaydıyla satmak dert olur.

Berkan

New member
20bin tramerle yada hasar kaydı herneyse yanaşmam ben. yok bana sorun degil kullanırım derseniz alanın evladı olur bu araç :). sisirme hasar binici arabası gibi lafları duyduktan sonra hele hiç yanasılmaz

21 binin hiç bir tarafı far kaput camurlukla olmaz cünku bende sag onden ve sag arka camurluktan vurdum eski aracımı aynı hasar arkadasın dedigi gibiydi kaput camurluk far tampondu. ama tamam dışında cok birşey gozukmesede içi beni yaktı içte travers, aks, sası, ne varsa götürmüşüm :)

bluesnight

New member
Ondan vazgeçtim. Bu tarz aracını satmayı düşünenler ulaşabilir. Alper sanırım aracın MT ben O düşünüyorum

alperky5054

New member
Otomatık kullanmayı sevmıyorum ? otomatık sanzıman dert