Cee'd boya sorunu

balkes10

New member
arkadaslar herkese selamlar benim öncellikle 2 sorum olacak bu konularda yardımcı olursaniz sevinirim

1- Aracımın arka kapı kollarındakı boyanın vernıgı atmaya baslamıs sizce bunu servise mi goturmeliyim yoksa kendımde halledebilirmiyim bu sorunu

2-Aracımın belirli yerlerinde ufak taş gocuklerı var cok dıkkatlı bakıldıgında goze batıyor bunuda nette satılan yapıstırmalı cekme aletlerı var ısımı gorur mu acaba aracımı alalı 2 ay oldugu ıcın yavas yavas bunları halletmek ıstıyorum sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım

aLi

Yönetim Ekibi
Aracinizin garantisi devam ediyorsa servise goturun.

Garantisi bitmis ise cekme aleti biraz mesakatli istir yapabileceginizi inaniyorsaniz alin yapin. Yok derseniz prof. destek almaniz sart.

balkes10

New member
Aracinizin garantisi devam ediyorsa servise goturun.

Garantisi bitmis ise cekme aleti biraz mesakatli istir yapabileceginizi inaniyorsaniz alin yapin. Yok derseniz prof. destek almaniz sart.
garantisi devam ediyor onu ben servise sorayım tesekkurler

Bestgti80

New member
Servis uygun fiyata yapıyor dışarıda aynı rengi tutturamıyorlar benim aracı şerefsizin biri anahtar ile boydan çizdi local yama boya yaptırdım renk tuttu bilgine. Çekme olayı aslında basit elinden geliyorsa videoları izlersen silikon tabanca ve çekme aleti ile yapabilirsin boyada hasar yok ise.

hakan26

Member
Aracınızı rengi bordo ise kronik problemdir vernik atması bilginiz olsun servis ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederim...

balkes10

New member
Aracınızı rengi bordo ise kronik problemdir vernik atması bilginiz olsun servis ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederim...

Evet hakan bey bordo bugun hatta 1 tane ceed gordum onun kaput tampon falan soyulmus vernık atmıs saka gıbı ya illa kronik birşeyleri cıkıyor bu kianinda babamın arabada'da farklı sorunlar cıkmıstı :(