Boyada soyulma

eappleu

New member
hepinize merhaba, su an cok canim sikkin arkadaslar yeni farkketim sol on tamponumun alttan uste dogru bi soyulma mevcut ve kucuk hava kabarciklari olusmus. soyulmaya devam edecek gibi servise gitmeden size danisayim dedim

BLUE ICE

New member
Emrah Kardeş benim aracımdada ayni sorun var,servise henüz bende gösteremedim bir cevap alırsan paylaşırsan sevinirim.Benimde renk kırmızı buarada.

eappleu

New member
yarin icin servisten randevu aldim bi aksaklik cikmazsa yarin bir cevap alicam insallah senide hemen haberdar ederim

Kadir KURT

New member
Arkadasim servis yıkamcilar tazikli suyu yakindan tutup soydurmuslar diyecek % 100 ve kullanici hatası diyecekler artik her yikamada o vernik soyulmasi devam edecek benim gecen yolda bir tas geldi on tapon kia yazan logonun hemen aktina yıkamcida taz ixine tazigi sert vurdu benimde gitti ve her yiksnada acildi sonucu boya :(

GT-I9500 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Kadir KURT

New member
Ynt: Boyada soyulma

Sinir bozucu

GT-I9500 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

maximous

New member
Arkadaşlar aynı sorun bende de var. Ön tamponun sağ alt köşesi ufak bir şekilde kalktı fakat ucundan tutsanız yapışkan jelatin gibi bir çekişte bütün tamponu kaldırabilirsiniz gibi duruyor. Geçen hafta fren yazılımı için servise gittiğimde sordum, malumunuz taş gelmiş garanti kapsamına girmez dediler. Ellerinde sirius gümüş boyası hazır olmadığından rütuşta yapamadılar. Her yıkamadan sonra kalkıyor bende ucundan japonla yapıştırıyorum :) Bir ara sol ön çamurluktaki ufak bir göçüğün düzeltilmesi için Maslakta bir boya servisi ile görüşmüştüm, onlar da düzeltmeye cesaret edememişlerdi. Söyledikleri kore araçlarının boya kalınlığının ince olduğunu, bu sebeple boyasının kolay attığını belirttiler. Çelik Motorla da çalışıyorlarmış ve sürekli bu sorunla karşılaşıyorlarmış. Alman araçlarının da bu yönde bir avantajı bulunmakta. Tek çare lokal olarak o alanı boyatmak gibi duruyor..

eappleu

New member
valla servis umarim ayni seyi bana soylemez yoksa bu isin sonu kia ile ciddi bir mahkeme sorunsalina donusur. bu zamana kadar 4 arabam oldu ve hicbirinde buna benzer birseyle karsilasmadim. son arabam 2008 riohb di ve onda da olmadi boyle birsey. boya cozumune ise hic sicak bakmiyorum. gerekli tum hukuki sureci zorlarim.

Srhn

New member
Ynt: Boyada soyulma

Emrah abi sanko arabanin vernigi atmis gibi duruo eski arabalarin tavanlarinda olur ya oblar gibi olmus ya gecmis olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Sorun boyada arkadaslar
Eski kasa kırmızılarda da aynı soun vardı servisler garantiden halletti
Gidin servise yaparlar malesef kırmızın bu sorunu var

eappleu

New member
arkadaslar simdi tekkar oto kartal servisinden geldim. satis ta Arzu hnm sagolsun yakindan ilgilendi. haftaya carsamba ya gun verdiler garantiden halledecekler. benim arac zaten ilk de degilmis. hic bir sorun cikarmadan hemen garanti dediler zaten. ayni durumu yasayan arkadaslara tavsiyem hemen servise girmeniz. bu arada ilginiz icinde tesekkurler