BOSCH Aerotwin Muz Silecek aldım..Menmunum..

Berkan

New member
Lastiği oturtursun hocam önemli olan muz sileceklerin uc kısımlarındaki plastikleri sökerken zarar vermemek gerisini sen halledersin ;)
ben o plastik zımbırtıyı unutmusum valla ama gazıda aldık arkamıza tamamdır haha ;) yada deneyip yapamassam yada uymassa deli olma riskime karsı ugrasmadan serviste 30 küsür TL vericem. ;):cool:

ERGIN

New member
cumartesi günü servise ugramıştım bende boyası atan ızgaram için o sırada hadi dedim sileceği sorayım ama sorma olaydım

ön çifti 155 lira, arka silecek 32 mi 35 mi oyle bişeydi 155 i duyunca arkayı duyamadm tam ama ellerinde yoktu arkayı alamadım. aynen gittim bauhausdan aldım bosh silecekleri 56 tl ye canavar oldu 65cm olan 26lira, 34cm olan 30 lira olmak üzere

arka silecegi heralde baska tavsiye yoksa servisten alıcam bulabilrsem tabi
56 TL - 155 TL...
Arada ciddi uçurum var. Piyasadaki en iyi silecek Bosch AeroTwin 56 TL iken, hala eski teknoloji yaylı silecek için servislerin 155 lira fiyat belirlemesi gerçekten alay edilecek kadar komik bir durum. Ki 56 liranın içinde Bauhaus'unda kar payı var, Bosch'unda kar payı var.
Aynı şoku yağ olayında da yaşamıştım, varille alınan ve 5 litresi 75 liraya maledilen yağ tüketiciye 200-220 lira gibi ücretlerle ittirildiğini faturada gözümle gördüm, üstünede ayrıca + işçilik ücreti alınıyor. Bazen bende mi servis açsam diyorum :)

61ceed

New member
Ben de iki gün önce 2012 model için Bosch airtwn aldım muz tip. 60 TL dedi 55 TL'ye taktı adam. serviste 150-160 civarı demişlerdi. Şu ana kadarda gayet memnunum. Sessiz ve güzel siliyor. Başa bir markada vardı çifti20 lira ben kullanıyorum gayet memnunum dedi ama güvenemedim

rayen

Super Moderator
Ynt: BOSCH Aerotwin Muz Silecek aldım..Menmunum..

Bugün arkadaşın hondasına metrodan fairline marka muz silecek aldık. Bütün ölçüler aynı para 5.99 TL. :)
Gayet güzel siliyor. Forumlarda biraz araştırma yaptım, kullanan herkes memnun. Denemek için 12TL çok bir para değil.

dante

New member
Bosch Aerotwin 2012 model aracım için siparişimi verdim. Bugün içerisinde sanıyorum bana ulaşmış olacaktır. Denedikten sonra düşünecelerimi ileteceğim...

dante

New member
Bosch Aerotwin sileceklerimi bugün kullanma şansım oldu. Sileceklerin görüntüsü değişiyor ana kol değişmese de. Dışarıdan hafif cılız kalsa da silme performansı bence çok tatmin edici. Bana 64 TL'ye mal oldu. Arka silecekleri de serviste yarın 2. yıl bakımında değştircem. 30 tl filan tutarsa yıkama parası diyip geçerim artık...

Berkan

New member
Bosch Aerotwin sileceklerimi bugün kullanma şansım oldu. Sileceklerin görüntüsü değişiyor ana kol değişmese de. Dışarıdan hafif cılız kalsa da silme performansı bence çok tatmin edici. Bana 64 TL'ye mal oldu. Arka silecekleri de serviste yarın 2. yıl bakımında değştircem. 30 tl filan tutarsa yıkama parası diyip geçerim artık...
33-35 öyle birşey arka silecek birşey sordumda tam hatırlamıyorm(155i onlere diyince beynim gitmişti cünkü :D) eminim ama 40lı birşey degil.

aLi

Yönetim Ekibi
Bauhaus'ta var mi Bosch Aerotwin silecek. Online sitede satis gozukmuyor

trburock

New member
İki gün önce maltepedeki silbak fabrikasına gittim 20 liraya değiştirdim çiftini gayet memnunum ses yok pürüzsüz siliyor

mcroll16

New member
Batıkent Metro Grossmarket'ten 600 mm ve 475 mm iki tanesini 42 TL'ye aldım bu sabah. En uygun fiyat orada gibi gözüküyor.

udonmez

New member
Arkadaslar dun Ankara Cepa Bauhaus da 65 ve 38 cm Hybrid marka muz silecek aldim. 8.5 tl. Iyi olmaz ise atarim dedim. Oldukca da iyi cikti.:) Hatta takarken bir baktim orijinal cikan ile bu aldigim birebir aynisi.

sercan

New member
Kartal sanayide taktırdım 55 tl ye geçen ay. Aerotwin den memnunum