Benim Bir Ceed Hayalim Var! #CeedAsktir

deadgarden

New member
Aynen oyle biz daha dun satışını yaptık 65 bin tl ye 45 binde, 2013 model premiumun ki su an Premium Ceed alışları cok yüksek o aracı düsük fiyata alabildiğimiz icin 65e kadar bırakabildik.

Kia Erbek Otomotiv
Kavacık / Beykoz
arkadaşa bulun birtane. aracı almaya yakın. yardımcı olalım :) elinizde premiumlar vardı heralde.

ErbekOtomotiv

New member
Var var alacağı zaman bilgim olursa her türlü yardımcı olurum sanırım son 152 gün ??

Kia Erbek Otomotiv
Kavacık / Beykoz

PopularDemand

New member
yunus son 24 gün, nedir planın bütçe hazırmı??
Bütçe bu cuma belli olcak :) Evin satılmasını bekliyordum, kaparo aldım kredi bekliyor müşteri..

Haftaya netleşir :D (Fikret Orman gibi oldu ama :) )

Çıkacak olan kredi durumuna göre bakıcam 2014 model Premium.
Eğer o miktar çıkmazsa, 1 yıl için daha düşük bütçeli araç alıp, seneye Ceed'e geçicem.

Bu aşk bitmez! :cool:

bitmap

New member
Değerli meslektaş ve ceed'daşım umarım hayaline tahmininden de çabuk kavuşursun.
Biz şimdilik bütçe gereği 2011 kasa aldık ama gözümüz bizimde hep o yakışıklı beyaz presnde tabi:)

PopularDemand

New member
Değerli meslektaş ve ceed'daşım umarım hayaline tahmininden de çabuk kavuşursun.
Biz şimdilik bütçe gereği 2011 kasa aldık ama gözümüz bizimde hep o yakışıklı beyaz presnde tabi:)
Eyvallah teşekkür ederim.
Bütçeyi ayarlayabilecek miyim göreceğiz bikaç gün içinde :)

Herkes hayaline kavuşur umarım, siz de tabi :)

yalcin

New member
Yunus 2016 makyajlı kasayı bekle derim çok birşey değişmez belki ama fiyatı aynı seviyede olabilir??

Hocam çalışmanız çok güzel böyle heyecanlı arkadaşlara ihtiyacımız var :D İnşallah en yakın zamanda nasip olurda aramızda görürüz sizide :)

PopularDemand

New member
Arkadaşlar ilginiz ve takibiniz için çok teşekkür ederim öncelikle.

Ceed hayalimi ertelemek durumunda kaldım ve geçen hafta 2014 VW Polo 1.4 TDI BMT DSG aldım 55.500'e..

Bu kararımda etkili olan ise maddiyat değil, Ceed'in bu yılın son çeyreğinde uygulayacağı kasa değişikliği/makyajı etkili oldu.
Aracımı nakit aldım ve borçsuz olduğu için Ceed'in yeni kasası çıkıp ikinci ele düşeceği zaman (2 yıl falan) aracımı satıp Ceed'e geçeceğim.
Hayalim hala Ceed fakat bu dönemde alıp da yeni makyaj sonrası pişman olmak istemedim. Bir de çok az yakan Polo ile son kez tasarruflu araç kullanmak istedim. Ceed alınca zaten su gibi yakıt harcanacak biliyorum :)

Özetle ben buralardayım ve 2-2.5 yıl sonra uzun süreli bir Ceed yolculuğuna çıkacağım inşallah :cool:

yalcin

New member
Yunus hayırlı olsun kardeşim, söylemiştim zaten makyajlı kasayı beklersin diye öylede oldu..olsun geç olsun güç olmasın demişler!..polo testini beklerim. forumda bir konu açarsan süper olur.

PopularDemand

New member
Yunus hayırlı olsun kardeşim, söylemiştim zaten makyajlı kasayı beklersin diye öylede oldu..olsun geç olsun güç olmasın demişler!..polo testini beklerim. forumda bir konu açarsan süper olur.
Teşekkür ederim Yalçın kardeşim Allah razı olsun. Araç henüz 4400 km.de, 4100km.de aldım ben geçen hafta.

İlgilenen olursa yakıt tüketimi ve kullanıma ilişkin deneyimlerimi seve seve paylaşırım tabi.

Ceed hayali bitmedi zaten, eşim de bende sabırsızlıkla beklicez alacağımız zamanı. :)

rayen

Super Moderator
Polo hayırlı olsun. Güle güle kullan.