Bekir Paşaoğluna teşekkürler... Beni aracıma yine aşık etti :))

Yasin

New member
Arkadaşlar Merhaba,

Bu hafta Cumartesi günü Paşaoğluna gittim ve yeni ceed ime nihayet yazılımı yaptırdım. Daha öncesinde stage 2 otomatik pro ceed kullanıyordum bu sefer manuel vites olduğu için stage 2 ye gerek yok benim kullanımımı biliyorsun nasıl istiyorsan öyle yap dedim. Sonuç: 165 HP 330 Nm tork. Aracı kullanmadan acaba stage 2 mi yapsaydım diyordum kullandım ve otomatik stage 2 deki yazılıma göre daha sert ve daha çok zevk verdiğini gördüm. Yazılımı Cumartesi yaptırdım şimdiye kadar 500 km yi geçtim arabayla gezmek gerçekten zevke dönüştü :)) Özellikle düşük devirlerdeki kavraması, performansı çok değişti. Yakın zamanda denemelerimi video olarak payalaşacağım.

Serkan OĞUZ

New member
Güle güle kullan,sorunsuz ve zevkli günlerde binmen dileği ile...

c@n

Super Moderator
Gule gule kullan.. Yazilim ile motor sahlaniyor..:) tecrube ile sabit...

slhyldz

New member
Güle güle kullan. Müsait olduğun bir akşam buluşalım mı? Geçen defa mesaiye kalmıştın olmamıştı. Telefonun bende var. Sana numaramı şimdi bir mesaj atacağım. Bir çayımı iç.
Arkadaşlar Merhaba,

Bu hafta Cumartesi günü Paşaoğluna gittim ve yeni ceed ime nihayet yazılımı yaptırdım. Daha öncesinde stage 2 otomatik pro ceed kullanıyordum bu sefer manuel vites olduğu için stage 2 ye gerek yok benim kullanımımı biliyorsun nasıl istiyorsan öyle yap dedim. Sonuç: 165 HP 330 Nm tork. Aracı kullanmadan acaba stage 2 mi yapsaydım diyordum kullandım ve otomatik stage 2 deki yazılıma göre daha sert ve daha çok zevk verdiğini gördüm. Yazılımı Cumartesi yaptırdım şimdiye kadar 500 km yi geçtim arabayla gezmek gerçekten zevke dönüştü :)) Özellikle düşük devirlerdeki kavraması, performansı çok değişti. Yakın zamanda denemelerimi video olarak payalaşacağım.

43YD620

New member
sorunsuz ve güle güle kullanmanız dileğiyle:rolleyes:

ceronimo1978

New member
Yazilimsiz ceed ile yazilimli ceed elmayla armut gibi. Bambaska iki arac tecrubeyle sabit

deadgarden

New member
Yazini okurken ben heyecanlandim. Bende yaptirmak çok istiyorum maddi sebeplerden dolayi birtürlü olmuyor.

sgmurat

New member
Bende consept plus var otomatik bu yazılımın faydası ne aciklayabilirmisiniz bide yakıt araba çok yakıyor

sgmurat

New member
Su anda eko da 50 kuruş yakıyor yazilimdan sonra kaça düşer bu bide mümkünse maliyeti ne yazılımın

Yasin

New member
Bende consept plus var otomatik bu yazılımın faydası ne aciklayabilirmisiniz bide yakıt araba çok yakıyor
Merhabalar, alttaki linkte konuyu uzun uzun tartıştık aynı bir arkadaşta sizin gibi otomatik consept plus sahibiydi yazılım sevenler sevmeyenler herkes düşüncelerini paylaştı aşağıdaki linkte olan konuyu okuyup daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.ceedclubtr.com/forum/teknik-ve-faydali-bilgiler-42/ceed-concept-plus-otm-performans-3606.html

btukeskin

New member
Yasin merhaba bndede 2013 concept plus dizel oto. var bende aracıma yazılım istiyorum 2 sorum olucak 1.si fiyatı paşaoğlunda ne kadar 2.si yazılımdan sonra yakıt düşüyor demeleri doğrumu ? teşekkürler

leonine25

Active member
Arkadaşlar garanti dışı kalma turbo yakma vb sorunlar olmuyor mu? Yoksa hemen yaptıralım..

berkan1981

New member
Ynt: Bekir Paşaoğluna teşekkürler... Beni aracıma yine aşık etti :))

Yasin merhaba bndede 2013 concept plus dizel oto. var bende aracıma yazılım istiyorum 2 sorum olucak 1.si fiyatı paşaoğlunda ne kadar 2.si yazılımdan sonra yakıt düşüyor demeleri doğrumu ? teşekkürler
Egerki basarsan cok yakar ama basmassan normal sakin kullanimdan 1lt az yakar ama yazilimsiz binilmez bu ceedlere

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

slhyldz

New member
Yaptıranlar ısrarla tavsiye ediyorlar. Bende çok yaptırmak istedim ama karar aşamasında kaldım. Çünki yaptırıp uzun yıllar kullanan veya uzun km. ler yapmış kişilerle tanışmadım. Herkez sorun yok diyor ama hepsi yazılımla bu araçları 3-5 ay veya 1-2 sene kullanan arkadaşlar. İlerisi yok yani. Servis anlarsa tabiki garanti dışı kalır. Turbosunu eline alanlarda varmış (nadiren) Fiyat olarak 600-700 tl arasında rakamlara yapılıyor. Orijinal yazılım saklanıyor ve istenildiğinde geri yüklenebiliyor.Bu işlem için ücret istenmiyor. Son olarak yazılımla motorun HP ve tork gücü artıyor ama tork eğrisi değişmiyor. Yani 1900 Rpm 'e kadar yazılımlı ve yazılımsız araçlar aynı. Film 1900 rpm den sonra kopuyor. Euro 5 motorlarda yapılan limit içi yazılımlı aracı kullandım. Benim kullandığımdan aman aman bir fark göremedim. Eski kasada daha etkili bu yazılım işi onuda belirteyim.
Arkadaşlar garanti dışı kalma turbo yakma vb sorunlar olmuyor mu? Yoksa hemen yaptıralım..

amorusso

New member
Tork egrisi degisebiliyor, tercih meselesi, demek bindiginiz arac orta sekerli kivaminda yapilmis, dpf buyuk olcude Gucu torpuler . Turbo bazen problem cikarabilir, biraz Sans isi :)

slhyldz

New member
Evet orta şeker limitler dahilinde yapılmış, egr ve dpf iptal edilmemiş, siyah duman atmayan bir araçtı. Malum yere yaptırılmış. 1900 rpm'e kadar tork eğrisinin değişmediği bilgisini her yazılımcıdan aldım. ( Abzurt bir yazılım yaptırmamak kaydıyla).
Tork egrisi degisebiliyor, tercih meselesi, demek bindiginiz arac orta sekerli kivaminda yapilmis, dpf buyuk olcude Gucu torpuler . Turbo bazen problem cikarabilir, biraz Sans isi :)

Yasin

New member
Batu fiyatı 550 - 600 TL yazılım sonrası ben yakıtın düştüğünü bu aracımda hissedemedim çünkü aldığım gibi yaptım yazılımdan önceki hali ne yakıyordu bilmiyorum. Geçen gün yakıt aldım istanbul içi 354 km yol 97,73 TL yakıt yakmışım. Ancak bundan önceki otomatik pro ceedimde yazılım sonrası 1 lt fark etmişti.

btukeskin

New member
Bütün arkadaşlara teşekkür ederim ilgiden dolayı fiyat için net bilgiyi paşaoğluna gidip öğrenebiliriz herhalde