bagaj üstü pandizot tutacağı

y@vuz

New member
selamlar geçenlerde bagaj üstü pandizotun bagaj açıldığında yukarı kalkmasını sağlayan ipin bağlı olduğu bagaj kapağındaki parça kırıldı. bugün öğlen arasında işyerime yakın olan gülala gittim parçanın ellerinde olup olmadığını sormak için. parça normalde üzerinde bulunduğu bakalite vidalı ama tek başına satılmıyormuş ve bakalit+parçanın fiyatı 430 tl.!!!. ben de 430 tl mi yoksa bagaj açıldığında pandizotun kalkmaması arasında seçim yaparken beynim uyuşmuş bir halde orda ayrıldım. bu parçayı en ucuz maliyetli nerden bulabilirim? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

rayen

Super Moderator
Bir foto görseydik, tamir edilebilir belki. Sunfix yapıştırıcı var, neredeyse her şeyi yapıştırıyor. Yenisini almadan önce denemekte fayda var. Pahalı bir şey değil. İstanbul'da olsaydım, deneyebilirdik. :)

y@vuz

New member
yapılmayacak şey değil. normalde içten vidalı. ters taraftan bir vida atarak sorun halledilir de benim veryansın ettiğim şey minicik ve bence değersiz bir parça için koca bir setin satılması. ve fiyatının da fahiş olması. ayrıca. vidalı olmasa yine anlarım. dediğim gibi bakalite içten vidalanmış minicik bir parça. eve giderken resimlerini çekeceğim. bahsettiğim parçayı anlayacaksınız.

amorusso

New member
Gul al parca isinde cok kotu, bir onceki kasanin sw perdesi bakalit tutacaklari kirilmisti, komple perde seti satiliyor dediler 1000 liracik, Allahtan arastirip mobis kodunu buldum, baska servisten siparis verdim , 20 liraya halletim. Arastirin , baska servislere sorun.

y@vuz

New member
resim ekleyeyim dedim ama olmadı.nasıl ekleneceğini bilen var mı?

aLi

Yönetim Ekibi
2014-09-23 13-15-02 Ekran görüntüsü.jpg

fotograftaki yere tiklayacaksiniz. sonra bilgisayardan secenegini secip fotografin yolunu gosterip eklentiyi yukle diyeceksiniz.

y@vuz

New member
20140923_124403.jpg tek tek yüklemek gerekiyor sanırım. ben az önce 2-3 fotoyu anda koymayı denemiştim.

rayen

Super Moderator
Bence yapıştırılabilir. Yavaş çalışılıcaksa sunfix yapıştırıcı, hızlı çalışırım diyorsanız bir japon yapıştırıcı iş görür diye düşünüyorum.

y@vuz

New member
parçayı attım ki abi. benim aklıma dış taraftan siyah bir vida atmak geliyo. acaba o bakalit nasıl çıkıyodur.

y@vuz

New member
parçayı attım ki abi. benim aklıma dış taraftan siyah bir vida atmak geliyo. acaba o bakalit nasıl çıkıyodur.
sanırım o evet. çok teşekkür ederim hocam. çok makbule geçti gerçekten. belki çıkmacılardan da bulabilirim diye düşünüyorum. bakalım şimdilik idare ediyoruz.