Bagaj kapağı kromaji

fenci

New member
Bagaj kapağı kromajini monte ettik.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korrinni44

New member
çok güzel olmuş Aziz Bey,
nerden aldınız , maliyet nedir? bilgi verebilir misiniz?

unalks

New member
hoş durmuş daha önce rastlamıştım internette satışına görseli olmadığı için güvenip almamıştım

ceratomen

New member
Aziz bey güzel bir ayrıntı olmuş arkadaşların sorduğu soruları bende sorucam
aldığınız yeri veya neti + maliyeti yazarsanız sevinirim teşekkürler

fenci

New member
Arkadaşlar 48 tl ye N11 den getirtim. kargo dahil. Lakin bu parça 1,8- 2 cm kadar olması aslında benim gözümü doldurmadı, Buna rağmen yinede fena durmadı. Kromajcılara-Nikelajcılara topluca yaptırsak hem daha ucuza malolur hemde, KIA Ceed Pres baskısı (Kabartma yada gömme) yaptırılıp, 3 parmak kalınlığında bir şey olsa çok daha hoş olacağını düşünmekteyim. (Opel Astranınki gibi mesela)
Bu parçayı cam kenarlarındaki kromajlarla entegrasyon olması açısından taktım. Bilginize.;)

pepe

Active member
ben çok yakıştıramadım açıkçası :confused:

akrepkral86

New member
Abi kromaj güzel durmuşta yamuk takmışsın sağ taraf(sürücü tarafı) biraz yukarıda duruyor aşağı indirirsen daha iyi olur hayırlı olsun güle güle kullan.:cool:

fenci

New member
Teşekkürler Çağatay. Düzeltmeyi yaptım.:)

fenci

New member
Arkadaşlar 48 tl ye N11 den getirtim. kargo dahil. Lakin bu parça 1,8- 2 cm kadar olması aslında benim gözümü doldurmadı, Buna rağmen yinede fena durmadı. Kromajcılara-Nikelajcılara topluca yaptırsak hem daha ucuza malolur hemde, KIA Ceed Pres baskısı (Kabartma yada gömme) yaptırılıp, 3 parmak kalınlığında bir şey olsa çok daha hoş olacağını düşünmekteyim. (Opel Astranınki gibi mesela)
Bu parçayı cam kenarlarındaki kromajlarla entegrasyon olması açısından taktım. Bilginize.;)
KİMSEDEN SES ÇIKMADI. BU İNCE AKSESUARI. KROMAJİCIDA BIRAZ DAHA DOLGUN BIR SEKILDE YENİDEN OZEL İMALATLA YAPTIRDIM.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

yalcin

New member
Aziz abi merhaba, ilk çalışma bence iyimiş fakat son yaptığında ceed yazısı var bence ceed yazısını sökersen kromaj üstündeki orjinal gibi durur.. aracın üstündeki ceed yazısını sökmelisin bence??

gokhan4587

New member
ilkine göre ikincisi daha dengeli ve güzel takılmış ikinci daha hoş duruyor ama ceed yazısı fontu orijinale yakın olsaymış biraz daha güzel olabilirmiş güle güle kullanın.

fenci

New member
Aziz abi merhaba, ilk çalışma bence iyimiş fakat son yaptığında ceed yazısı var bence ceed yazısını sökersen kromaj üstündeki orjinal gibi durur.. aracın üstündeki ceed yazısını sökmelisin bence??
Orjinala yakın ceed yazısını lazer olarak yaptırabisem ve de, bagaj açma çukuru kadar boyutta olsa güzel olacaktı yalçın. biraz aceleye geldi.:cool: