Aracınızın Resmi Şuanda

Berkan

New member
Kol dayamada melül melül durunca kıyamadım inadımı kırım yapıştırdım. [MENTION=3]aLi[/MENTION] abiye ithafen :D

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Bizimkilerde bunlar :)

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
Sw'de pek oturaklı duruyor :) Valla hatchback yanında sönük kalmış. Ne zaman görsem hayran hayran bakıyorum bu sw'ye.Bana direk Almanya'yı hatırlatıyor, birbirinden güzel sw'ler ve tam bir aile arabası kavramını en güzel tamamlayan araç tipi.

deadgarden

New member

Niğde. Adana-Mersin otobanı. Lastik basınç sensörüm yaktı indim bakımdan aracın etrafını lastikleri sorun yoktu. Foto çekeyim dedim :)))) bu arada lastik basınç sensorude varmış :))

Berkan

New member

Niğde. Adana-Mersin otobanı. Lastik basınç sensörüm yaktı indim bakımdan aracın etrafını lastikleri sorun yoktu. Foto çekeyim dedim :)))) bu arada lastik basınç sensorude varmış :))
kadranda lastik basınc uyarı verdiğinde; hangi kapının acık oldugu kısmı gosteren orta ekrandaki araba modelinde, hangi lastik/lastiklerin havası ön gördüğü havanın altına inmişse ekrandaki araba resminde tekerleğin yanında nokta çıkıyor:)

NURŞEN

Member
Bulgaristan :) yakitlar yari yariya nerdeyse her yil geliyodum ben ayni yerde resim cektiriyoduk melegimle iki yildir isten dolayi izne cikamadm kismet bu sene gelebildik ama fiyatlr cok degismems :) karanliga kaldik bide net cekemedm siniri gecince cok tenha oluo yollar annem durunca korkuo :D

deadgarden

New member

Led ve sislere xenon uyumu. xenon sisleri erbek otomotivde taktırdım. hoşuna giden olursa. hem ampul hemde xenon çeşitleri var.

rayen

Super Moderator
Xenon, kısa ve uzunlarda evet, sislerde hayır. :D

rayen

Super Moderator
Off road alanında çay içmek de bizim işimiz söyleyin de gelek, Ankara'ya yakın olsun. :)