Aracınızın Resmi Şuanda

Serkan OĞUZ

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1372
Buda sokağımızdaki çocuklardan birinin arabaya taktığı nazarlık.
Allah beterinden saklasın, ama böyle diye diye bazen teselli olamıyor insan.Bu memlekette biraz arabana meraklıysan biraz titizsen araba zevki işkenceye dönüyor.Yinede şükür Allah kaza bela vermesin kimseye çizikler ile atlatalım.

Bu da benden, babamın iş yeri parkından çıkarken,
Ekli dosyayı görüntüle 1373
Tek kelime ile mükemmel, şahane bir renk maşallah.Hiçbir zaman kırmızı arabam olmadı hatta kırmızı diye vazgeçtiğim bir iki araç oldu ama buna asla hayır demezdim:)

icmumcu

New member
Teşekkür ederim. Daha önce de kırmızı honda civicim vardı o da çok güzel bir araçtı. Her gülün bir dikeni olduğu gibi kırmızının da dezavantajı kiri çok gösteriyor. arabayı hergün yıkatmak ve çok sık cila yapmak gerekiyor parlaması ve güzel görünmesi için.

slhyldz

New member
Sen birde siyahı görsen :) Onun için benim en fovori rengim beyazdır. Hem yakışır hem kir çizik göstermez

ceronimo1978

New member
Allah daha iyilerini sana nasip eder insallah dostum. Hayallerinizin en kisa surede gercek olmasi dilegiyle

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Sen birde siyahı görsen :) Onun için benim en fovori rengim beyazdır. Hem yakışır hem kir çizik göstermez
Bende beyazdan vazgeçemiyorum,hata belli etmiyor birçok kolaylığı var ancak yinede koyu bir renk kadar kendini göstermiyor.

Bencede gayet sade ve tok duruyor çok şık ve başarılı bir araç.Bakıyorumda hepimiz titiz insanlarız,arabalarını çok seven ve farklı bakış açıları ile ortaya çıkan birbirinden güzel araçlar.Seninkide çok tok duruyor.Aslında hep birlikte bir araya gelebilsek harbiden fena olur:)

ceronimo1978

New member
Serkancim eskiden bulusmalar daha sik olurdu. Hatta sahsen aile bulusmalarinin hicbirini kacirmak istemedim. Yine bu tarz bir bulusma organizasyonu olsa inan sinerjimiz artar. Hem de yuz yuze sohbet ederiz. Umarim yakinlarda bir gelusme olur. Selamlar

deadgarden

New member

ERGE

New member
Boya koruma sonrası. Kırmızı renk güzel de boya koruma sık sık yapılmalı...Ekli dosyayı görüntüle 1380
Çok güzel olmuş eline sağlık. Abi boya koruma çok iyi tabi ama sık sık yapılmamalı. Her pasta işlemi aracın boyasını inceltir. Zımpara gibi düşün yani. Yaptırdıktan sonra çizilmemesi çok özen gösterilmeli. Süngerle yıkatılmalı mümkünse kaliteli köpük kullanılarak hiç sünger vurulmamalı. Kurularken havlu bez kullanılmalı vs. Gerçekten çok güzel ve çok zor bir renk:) Harika olmuş...

AE926

New member

Serkan OĞUZ

New member
Serkancim eskiden bulusmalar daha sik olurdu. Hatta sahsen aile bulusmalarinin hicbirini kacirmak istemedim. Yine bu tarz bir bulusma organizasyonu olsa inan sinerjimiz artar. Hem de yuz yuze sohbet ederiz. Umarim yakinlarda bir gelusme olur. Selamlar
Aynen çok güzel olur gerçekten keşke oralara yakın olabilsem:)

Ben 26 Temmuz sandığım için buluşmaya kesin katılırım diyordum ama ben 26'sı akşamı eşimi kardeşime bırakıp eve girmeden yanınıza gelirim diye hesap ettim bu kötü oldu benim için, sanırım toplantı işi yattı:(

maaşallah kem gözlerden korusun rabbim. jantlara bayıldım çok yakışmış.
Amin Erhancım güzel temennilerin için çok teşekkür ederim, bu derece beğenmen beni mutlu etti;)Allah cümlemizinkini kazadan beladan korusun.