Ankara App Plaka Tavsiyesi

dvc_06

New member
Arkadaşlar Merhaba,

Ankara'da App plaka yaptırabileceğim bir yer var mıdır ? Ayrıca; İnternette Cemiyet mühürlü App plaka satışları olduğu yönünde bilgiler bulunmaktadır. Bu tarz plaka yaptıran kimse oldu mu? Teşekkürler

atalay83

New member
App plaka dediğiniz şu kabartmalı olanlar mı?

dvc_06

New member
Kabartma olanlar pleksi olarak geçiyor. App daha kalın baskı yapılmış olanlar.

Berkan

New member
ankara değilde burda istanbulda arkadaşım yapıyor. istersen orayada kargolar 1güne gelir sorun sıkıntı olmaz

instagramın varsa bakabilirsin yaptıklarına

link: Instagram

instagramın yoksada burdan görebilirsin alternatif: http://websta.me/n/appplakapleksi/?vm=grid

Leicageo

New member
Ben Kastamonu'da cemiyete yaptırmıştım.

App plakamı bilmiyorum ama dediğin gibi kalın ve hoş duruyor.

dvc_06

New member
Berkan Selam, Arkadaşının yaptıkları çok güzel gözüküyor. bunlarda model haricinde kullanılan ürünlerde sac kalınlığı emniyet eğrileri gibi bir kaç farklı alternatif var sanırım görerek, seçerek almak istiyorum Ankara'dan bir arkadaş var ise bu gün irtibata geçebilirim. Teşekkürler

Berkan

New member
Selam Kenan. sac kalınlıgı normal plandan farksız. resimlerdende fark etmişşindir 2-3 model var daha dibdibe olan biraz ayrık olan, cercevesi beyaz olan gibi :). tercih senin tabi fikir vermek amaclı koydum. kararın degişirse yardımcı olurum oldururm :)

dvc_06

New member
Görüşmüş olduğum plakacı arkadaşlar şu an için Emniyet tarafından uygulamaların çok yapıldığını, orjinalini yanınızda bulundursanız dahi cezai işlemler yapıldığını söylediler. En mantıklı olanın yeni çıkan Plexi kabartma harfler yapıştırma olduğunu bu üründe problem yaşamayacağımı anlattılar. Yeni çıkan Plexi kabartmalar hoşuma gitmediğinden plakalalarımın en dış siyah çerçevesini tiner ile silerek beyaz orjinal haline getirdim. Plakalık kullanmadan 3m marka çift taraflı bant ve siyah silikon ile doğrudan tampona yapıştırdım. Harf gurubu ince de olsa gayet şık bir görüntü oluştu.