34 KN 4667 Difilazör ve Çift Çıkış Egsoz

zfrgll

New member
Teşekkür ederim pepe :) Ümraniye kaminari park ' ta Ali abimiz var orada geçmişe dayalı hukukumuz olan titiz ve hakkını vererek yaparlar işlerini düşünürsen ismimi verebilirsin yada ataşehirde oturuyorum gidebiliriz yardımcı olurum :)

yalcin

New member
çok şık olmuş orjinal gibi..güle güle kullanın..
difüzörü tercihmi ettiniz yoksa hazır ceed için tasarlamışlarmıydı? seçenek varmıydı yada özel tasarımmı yaptılar??

zfrgll

New member
çok şık olmuş orjinal gibi..güle güle kullanın..
difüzörü tercihmi ettiniz yoksa hazır ceed için tasarlamışlarmıydı? seçenek varmıydı yada özel tasarımmı yaptılar??
Teşekkür ederim Yalçın.. Difilazör hazır yeni kasa kia ceed ' ler için tasarlanmış olup başka seçeneği yok.Ama ilk defa kaminari park ' ta uygulanan kia ceed 34 KN 4667 :)

serdar1457

New member
Çok şık çok zengin Durmuş çok yakışmış hem piona hem egzoz maliyeti ne oldu benim arabada seninkiye aynı renk ümraniye çakmaktayım yaptırmayı düşünebilirim maliyet nedir ve nerde yaptırdın

zfrgll

New member
Çok şık çok zengin Durmuş çok yakışmış hem piona hem egzoz maliyeti ne oldu benim arabada seninkiye aynı renk ümraniye çakmaktayım yaptırmayı düşünebilirim maliyet nedir ve nerde yaptırdın
Çook teşekkür ederim egsoz 2 adet kafalık ve montajı 400,00tl , difilazör + boyama + kaplama 400,00tl işçilikleri çok temiz.Gideceğin zaman birlikte gidebiliriz.Ümraniye ' de kaminari park Ali ve Tayfun abi.

Serkan OĞUZ

New member
Hepsi çok güzel olmuş farklı bir hava katmış özellikle egzoz çıkışlarını çok beğendim.En azından ikinci çıkış pasif değil sanırım,o bakımdan bence yaptığına değmiş.Güle güle kullan kazasız belasız.

zfrgll

New member
Hepsi çok güzel olmuş farklı bir hava katmış özellikle egzoz çıkışlarını çok beğendim.En azından ikinci çıkış pasif değil sanırım,o bakımdan bence yaptığına değmiş.Güle güle kullan kazasız belasız.
Teşekkür ederim çok sağol.Evet pasif değil susturucudan sonra dirsekten ek alındı sağ tarafın aktif olduğu gibi sol tarafta aktif.Tekrar teşekkür ederim hepimiz kazasız belasız binelim inşallah ?

berkan1981

New member
Ynt: 34 KN 4667 Difilazör ve Çift Çıkış Egsoz

Teşekkür ederim çok sağol.Evet pasif değil susturucudan sonra dirsekten ek alındı sağ tarafın aktif olduğu gibi sol tarafta aktif.Tekrar teşekkür ederim hepimiz kazasız belasız binelim inşallah ?
Zafer abicigim hayirli olsun aglatmissin yine:)

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

ceronimo1978

New member
Cok basarili olmus aracim arka gorunusu resmen evrim gecirmis. Bu manada resmen bir ilk ve kupon arac olmus. Kazasiz belasiz iyi gunlerde binersiniz insallah

çok şık olmuş kazasız belasız iyi günlerde kullanın...

tarum

New member

icmumcu

New member
Bence de çok başarılı olmuş. kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

inimicus

New member
Bu işlere pek merakım yok ama bunu güzel yapmışlar. Güle güle kullanın, çok şık durmuş.

leonine25

Active member
Çok güzel ve farklı bir görünüp olmuş...

43YD620

New member
Bence de süper olmuş sitede paylaştığınız için teşekkürler emin olun başka yapanlar da çıkacaktır ve ben bunlardan biri olabilirim Güle güle kullanın hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

yasinyilmaz

New member
Çok güzel olmuş. Güle güle kullan.
2011 makyajlı prolar için arka difüzör nereden temin edebiliriz ? sitede arattım fakat bulamadım.