2015 concept plus ceed fiyat iyimi sizce ?

Hoca75

New member
Selamun aleykum öncelikle herkese i30 elite sahibiydim ancak gönlümü ceed e kaptıranlardanım araştırdım sıfır almaya karar verdim oğuşlar kia yakın oldugu için fiyat aldık 66 ya anlaştık manuel dizel concept plus cam filmi boya koruma da hediye sizce nasıl arkadaşlar ?

jawsman

New member
Hayirli ugurlu olsun allah kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin oguslar kiada ahmet abi var mudur kendisi yayakinen tanir beni size yine cam filmini hediye etmisler bende 2013 premium dizel oto vites almistim ama hediyenin h sini vermediler :)

Palermo75

New member
Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

_SpOrTmEn_

New member
ben aracımı 2014 aralıkta almıstım su an 5 bın km de aracı bende pazarlık, ındırım vs 65.800 almıstım aldıgım gunden bır gun once 64.800 du alıcam gun 1 lıra daha zam yapmıslardı o banada yansımıstı dogal oalrak.
bence fıyat fena degıl hedıyelerde ıvır zıvırı ıste en azından bos gondermıyorlar ıste banada paspaslar vs bıseyler vermıslerdı boya koruma vs de vardı sanırım.

Berkan

New member
fiyat gayet uygun bence ama acelesi yoksa biraz daha bekleyip yeni motorla daha dogrusu güncellenmiş motorla ve kasayla alabilrsiniz

_SpOrTmEn_

New member
fiyat gayet uygun bence ama acelesi yoksa biraz daha bekleyip yeni motorla daha dogrusu güncellenmiş motorla ve kasayla alabilrsiniz
berkanın dedıgıne katılıyorum alınmadıysa arac bıraz daha beklemekte fayda var dıyebılırım.
acıkcası suda varkı hala kıanın fıyat polıtıkasını anlamıs degılım sagı solu bellı olmuyor ne ara yukselıyor ne ara dusuyor anlamıyorum.

unalks

New member
vay anasını ben kasım ayında 66,900 e aldım birde tanıdıktı hediyenin sözü bile geçmedi cidden tanıdıktan uzak durmak lazım diye boşa dememişler. bence fiyat iyi ama güncel versiyonu bekleyip beklememek senin kararın.

MuSTaNG

New member
Tanıdıktan ziyade nolursa olsun karşıdaki bayiilerden de en azından telefonla fiyat alınmasını öneririm burası 66 der karşısı 64 der 2 bin lira güzel para..

fenci

New member
Adapazarı kia sandıkçılar 7000 tl indirim kampanyası başladı vs. diye mesaj atmıştı. Güncelde fiyatı sormak lazım.:cool:

43YD620

New member
fiyat çok iyi bence de. yeni kasayı ve motoru bekleme fikrine katılıyorum:rolleyes:

Hoca75

New member
Herkese teşekkürler arabasız kaldık almamız gerekiyordu yeni kasa ancak aralıkta gelecek gibi gözüküyor çünkü eylül franfurtta tanıtılıcak diye bişley var yen motor temmuzda gelecekmiş o kadar önemli değil bnm için 136 olmuş vs bakalım bugun yarın teslim edecekler . Herkese iyi forumlar

topkapı KİA eresin otodan aynı fiyatı bana da verdiler. 66.000 + cam filmi dedi ama boya korumayı da verirler heralde. alıp almama konusunda kararsız kaldım bende. araçla alakalı belki de tek hayal kırıklığım concept plus donanımda ön kol dayama olmaması oldu. kol dayama var hesapta ama hareketsiz ve çok geride hiç bir esprisi yok maalesef.

pepe

Active member
topkapı KİA eresin otodan aynı fiyatı bana da verdiler. 66.000 + cam filmi dedi ama boya korumayı da verirler heralde. alıp almama konusunda kararsız kaldım bende. araçla alakalı belki de tek hayal kırıklığım concept plus donanımda ön kol dayama olmaması oldu. kol dayama var hesapta ama hareketsiz ve çok geride hiç bir esprisi yok maalesef.
Koltuğu geri çekin biraz :)

Mehmet bey sadece bir kolçak mı kararsızlığınıza sebep...Alın pişman olmazsınız

Koltuğu geri çekin biraz :)

Mehmet bey sadece bir kolçak mı kararsızlığınıza sebep...Alın pişman olmazsınız
Barış teşekkürler samimi cevabınız için :D
elbette kararsızlığın tek nedeni kol dayama değil. astra 1.6 sport+style paket içinde 70.500 fiyat aldım. ikisi arasında gidip geliyorum şuan. biraz daha forumu karıştırıp yorumlarınızı değerlendirmem lazım sanırım.

esenlik

New member
Bencede fiyat iyi ancak, arkadaşlaında dediği gibi ya yeni motor ve şanzımanı bekleyin muhtemelen fiyatlar bundan dolayı düşüşte, veya o paraya 2014 bir iki tık altınada 2013 tertemiz premium ikinci eller düşüyor en azından full donanıma binersiniz

Bencede fiyat iyi ancak, arkadaşlaında dediği gibi ya yeni motor ve şanzımanı bekleyin muhtemelen fiyatlar bundan dolayı düşüşte, veya o paraya 2014 bir iki tık altınada 2013 tertemiz premium ikinci eller düşüyor en azından full donanıma binersiniz
ikinci alma durumum yok vergi indirimiyle alıcam yazı da arabasız geçirmek istemiyorum.

pepe

Active member
Ceed kasa değiştirmeyecek sadece alternatif şanzıman ve makyaj gelecek...

Astra ise 2016 yılında kasa değiştirecek ;)

blackbety

New member
trafık sıgortası dahılmı ?

esenlik

New member
ikinci alma durumum yok vergi indirimiyle alıcam yazı da arabasız geçirmek istemiyorum.
Anladım arkadaşım, aslında fuarda daha düşük fiyata bulurmusun bilemiyorum belkide süpriz yapıp fuarda DCT şanzıman lansmanıda yapabilirler. Malumunuz yeni kasayı 2012 fuarında sunmuştu çelik motor.
Fiyat iyi olunca yanlış yönlendirmekte istemiyorum ama sanırım ben şuan sıfır alacak olsam fuarı beklerdim

pepe

Active member
Fuar demişken Mayıstaki oto show istanbul fuarında Ceed Gt Line tanıtılacakmış...Sanırım lansman da yapılır ve satışa sunulmaya başlar