2013 ön teker rulmanı

fenci

New member
Selam Arkadaşlar;
Benim aracın sağ ön tekerden uğultu gelmeye başladı, bir iki sefer sertçe çukura düşürmüştüm.:mad: Haliyle bilya gitti,:mad: Servise sordum 340 civarı fiyatı varmış, zorunlu olarak poyrayla birlikte değişiyormuş, oldukça pahalı, özelden bulabileceğimiz bir yer varmıdır, yada pertlerden çıkma falan gibi. Araç 80 binde, dolayısıyle garantiye girmiyor, bilyalar için garanti 30 bin km dendi.
Görüş öneri ve yardımlarınız için şimdiden Teşekkür ederim.

34karantina34

New member
Parça foryayla birlikte değişiyor parça henüz korumadan düşmediği için dışardan alma imkanı o yüzden yok ben 431 tl ye daha önce samsun servisinden aldım parçayı sanayiden almaya çalışırsanda parçayı foryayla veren yok bu konuda parçacılar malesef çok cahiller var deyipte parçayı veremiyorlar.benim bilgim bukadar geçmiş olsun .

fenci

New member
Parça foryayla birlikte değişiyor parça henüz korumadan düşmediği için dışardan alma imkanı o yüzden yok ben 431 tl ye daha önce samsun servisinden aldım parçayı sanayiden almaya çalışırsanda parçayı foryayla veren yok bu konuda parçacılar malesef çok cahiller var deyipte parçayı veremiyorlar.benim bilgim bukadar geçmiş olsun .
Teşekkür ederim.

slhyldz

New member
0216 488 88 61 Durak oto Burayı arayıp sorarmısın.
Selam Arkadaşlar;
Benim aracın sağ ön tekerden uğultu gelmeye başladı, bir iki sefer sertçe çukura düşürmüştüm.:mad: Haliyle bilya gitti,:mad: Servise sordum 340 civarı fiyatı varmış, zorunlu olarak poyrayla birlikte değişiyormuş, oldukça pahalı, özelden bulabileceğimiz bir yer varmıdır, yada pertlerden çıkma falan gibi. Araç 80 binde, dolayısıyle garantiye girmiyor, bilyalar için garanti 30 bin km dendi.
Görüş öneri ve yardımlarınız için şimdiden Teşekkür ederim.

Hasan

New member
Benim 2011 ceed vardı. Sakarya atatürk sanayinde degiştrttim. İşçilik malzeme 100tl. Porya neden değişecek ki. Pire için yorgan yakıyorlar.

fenci

New member
Benim 2011 ceed vardı. Sakarya atatürk sanayinde degiştrttim. İşçilik malzeme 100tl. Porya neden değişecek ki. Pire için yorgan yakıyorlar.
Hasan bey; yeni Kasa ceedlerin yan sanayi parçaları bulunmuyor sıkıntı orda. Adada sordurmadık yer bırakmadım. İşin kötüsü eski ceedlere Hundailerin bir çok parçası uyarken, bu yenilerde durum aynı değil. Bir de Porya ile bilya bir bütün halinde bilya ayrılamıyor poryadan. Bugi tuzağı gibi yapmış adamlar resmen.:mad: siz siz olun çukura sert düşmeyin valla.
BU ARADA CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

slhyldz

New member
Evet bu tür şeyler maalesef kore araçlarında var. 4 yıl önce kia pride ile kaza yapmıştım. Direksiyon hidroliğinin (motorun) pervanesi yamulmuştu. Pervane ayrı satılmadığından kopmle alman gerekiyor. Perçinlemişler. PAranın para zamanı 1000 tl. idi. Şöyle karşılaştıralım. Peugeot 307 veya megan 'nınki 250 tl civarıydı.

fenci

New member
Salih bey, Durak otoyu aradım orda da yok .((
anlaşılan tek çare servis.