2013 Ceed Premium Oto

OGZKRT

New member
Herkese selamlar korkut ben üniversite öğrencisiyim istanbulda aracı alalı daha 1 ay oldu :)

berkural34

New member
Hosgeldin , aracin hayirli olsun , allah kaza bela gostermesin :)

maximous

New member
Hayırlı olsun aracınız. En kısa zamanda resimleri bekliyoruz. Hangi bayiden ne kadara aldığınızı varsa hediyelerini vs. belirtirseniz seviniriz.

OGZKRT

New member
Teşekkür ederim :) Mar Oto dan 61.0000 e aldım boya koruma+cam filmi+bi depo mazot aldım

OGZKRT

New member
Mar Otonun işletme müdürü amcamın arkadaşı :) adamı soyup soğana çevirdim şimdi ceed in orinal navigasyon sistemi geldi gidip beleşe almaya çalışıcam :) Arabaya vurdular bile tampona taktılar boya kalktı ama yaptırmadım nazarlık olsun :)

berkan1981

New member
Mar Otonun işletme müdürü amcamın arkadaşı :) adamı soyup soğana çevirdim şimdi ceed in orinal navigasyon sistemi geldi gidip beleşe almaya çalışıcam :) Arabaya vurdular bile tampona taktılar boya kalktı ama yaptırmadım nazarlık olsun :)
Gecmis olsun kardes mini onarımı dewreye sok auto king oneririm

babıesrar

New member
Valla berkan auto kingin neyi ücretsiz yaptığını anlamadım ki. benim eski corsayı götürmüştüm. Bu mini değil şu mini değil o olmaz. lan ne peki miniye giriyo dedim. Anca küçücük rötuşları yapıyolar :mad: