2012 Kia Cee'd Premium

bir.mann

New member
Aracım Türkiye'ye ilk gelen Cee'd Premium modellerinden biridir. 10000 km.dedir. Yıllık bakımı 25 Ekim tarihinde Kia Tekkar Kartal'da yapıldı. Hiçbir işlem yapmanıza gerek olmadan binip gideceğiniz bir araçtır. Başlıca özellikleri: ABS-ESP-Hill Holder- 17" alaşım jant - LED Gündüz farı-Viraja duyarlı farlar - Gövde rengi, elektrikli, ısıtmalı, içeriden katlanabilir sinyalli yan aynalar - Panoramik sunroof - Otomatik Park http://www.kia.com.tr/i...ed/donanim#.UnFQC5LRhOY

Fiyat: 56750 TL

Fotoğraf isteyen olursa özelden gönderilir.

omurkadir

New member
sahibinden e de koysanız daha rahat olur

bir.mann

New member
Şimdilik eşe dosta vermeye çalışacağım.

babıesrar

New member
Hayırlı satışlar kardeş..valla aracımın büyük kısmını ödemiş olsaydım satar alırdım seninkini..fena bi fiyat değil. premium gözümde kalmıştı doğrusu..renk ne bu arada? araçta boya falan yok dimi?

bir.mann

New member
Hayırlı satışlar kardeş..valla aracımın büyük kısmını ödemiş olsaydım satar alırdım seninkini..fena bi fiyat değil. premium gözümde kalmıştı doğrusu..renk ne bu arada? araçta boya falan yok dimi?
Gümüş gri. Bagajda tırnak kadar iki çizik var, o da ufak bir şey zaten, onun harici bir sıkıntısı yok Allah'a çok şükür.

babıesrar

New member
Harbiden fiyat süper. Araç temiz ve 13bin ile kaçmaz. Niye cumaya kadar bu arada? Bi de arayan falan olmadı mı üstad ? Bu rakama telefonun susmaması lazım:p

bir.mann

New member
Arayan değil de mesaj atan oluyor, onlar da 53 vereyim falan diyorlar...
Cumaya kadar çünkü ilgilendiğim araç yılbaşına kadar indirimli..

trburock

New member
Daha dün eniştem premium ceed aldı keşke önceden görseydim ilanınızı hayırlı satışlar

Serkan OĞUZ

New member
Arayan değil de mesaj atan oluyor, onlar da 53 vereyim falan diyorlar...
Cumaya kadar çünkü ilgilendiğim araç yılbaşına kadar indirimli..
Çok güzel bir fiyat hayırlısı olsun umarım en kısa zamanda satarsınız.53 verelim diyerek utanmadan mesaj atanlara ölücülere birşey söylemek istemiyorum:)