2011 Ceed... katlanır ayna dönüşüm olur mu?..

mehilay

New member
Arkadaşlar malumunuzdur belki benim araç "motion" paket... bazılarında görüyorum dikiz aynalar sinyalli...

Şöyle bir baktım ilandakilere "concept" yazan da var "concept plus" da... hangisinde standart donanım da bu katlanır ayna?..

Gördüğüm kadarıyla genelde "concept plus" ve 128 liklerde... bu arada "concept plus" ların tamamı 128 lik değil mi?. var mı 115 lik?.

Aslında concept ve concept plus ayıran donanımlar neler, hepsini diyebilirseniz daha güzel olur?..

Sonra gelelim asıl soruya...

Bunlardan tevafuk buldum ilanlarda... hem de beyaz, çıkma parça... bilmiyorum mantıklı mı bu kadar para vermek çıkmaya, bi de sağlam mı değil mi o muallak, garanti maranti yok neticede?.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-2011-kia-ceed-sinyalli-ayna-beyaz-agf-group-kia-cikma-market-156615409/detay/

Alsak taksam, direk çalışır mı?. Soketi, motoru vb ekleme yahut dönüşüme gerek var mıdır?. Bi de geri viteste sağ dikizin otomatik aşağı göstermesi süper olur?..

2009 Jazz'ımda vardı, ama otomatik katlanır değildi, ayna yön kontrol tuşlarının yanında düğmesi vardı, manuel olarak katlanıp açılıyordu ama yine de sevdiğim bi donanımdı...fena mı olur, havalı bi özellik bana göre?.

mehilay

New member
Arkadaşlar... mevzu ilgi çekici değil galiba... yok mu fikir, bilgi vs...

Send from Nexus 7 with Tapatalk...

Berkan

New member
muhtemelen alıp direk taksan cuk diye oturur tabide katlanmaz elektrik cekmek gerekcek. motionlarda ayna ısıtması varsa ordanmı alınır yada baska yerdenmi cekilir mesela kapı kilidi, cam,kontak gibi orası bende muamma elektrikten anlayan biri için muhtelen 5dksını almaz paralel hat cekmesi. ac kapa kısmına baglanırsa kilitlenince kapanır acınca acılır

AtaDMR

New member
AÇma kapamaya bağlamak mantıklı ama dar biryerden geçerken kapatamazsan sıkıntı yada içerideki kapı kitleme tuşuylada kapanması sıkıntı yaratabilir yani daha önce yapmayan birine yaptırmak sağlıklı olmaz gibi bence araştır bu dönüşümü daha önce yaptıranlardan kardeşim.

mehilay

New member
En mantıklısı evet kontak açılınca açılması kapanınca kapanması, piyasadaki araçların çoğu böyle bildiğim kadarıyla, olması gereken de bu zaten yoksa ne anlamı var ki, ya da her ihtimale karşı ayrı bir düğmeye bağlamak jazz daki gibi...

aLi

Yönetim Ekibi
Aklınıza takılan soru olursa ilan sahibi [MENTION=2273]AGF[/MENTION] sitemize üye. AGF nicki ile aratıp mesaj atabilirsiniz.

mehilay

New member
Arkadaşlar malumunuzdur belki benim araç "motion" paket... bazılarında görüyorum dikiz aynalar sinyalli...

Şöyle bir baktım ilandakilere "concept" yazan da var "concept plus" da... hangisinde standart donanım da bu katlanır ayna?..

Gördüğüm kadarıyla genelde "concept plus" ve 128 liklerde... bu arada "concept plus" ların tamamı 128 lik değil mi?. var mı 115 lik?.

Aslında concept ve concept plus ayıran donanımlar neler, hepsini diyebilirseniz daha güzel olur?..
Şimdi bir de şu ilk mevzuya dönelim, bilgisi görgüsü olan?.

amorusso

New member
Senin aracinin serisinde/ neslinde cool, motion ve concept paketleri vardi. Bunlarin Concept paketinde dikiz aynalar sinyalli ve tek tus ile katalnabiliyor . Conceptler 2011ye kadar 115 bg , 2011in bir doneminden Den itibaren bazilari 128 bg geldi . Motion concept arasi en onemli fark ESP ve suspansiyon , motion daha sert, concept daha konforlu, extradan üst pakette , dijital klima , cruise control , gibi farklar var , google Dan bak bulursun .