yeni kasa ceedlere amerikan park uygulamasi yapan var mi?

ceronimo1978

New member
Arkadaslar gecenlerde yeni kasa ceedde amerikan park uygulamasi yapan bir arkadas gordum trafik yogun oldugu icin soramadim. Disarida kablolarda kesme ekleme yapmadan, modul takmadan, yetkili servisler bunu yapabiliyormu

ceronimo1978

New member
Bu uygulamayi yapan yok sanirim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vlknylmz

New member
Bizim sanayide bir abimiz var elektrikçi o yapıyor, xenonlarla birlikte yaptırıcam ben amerikan parkları :) Serviste yapmazlar malesef amerikan park olayını

23HC033

New member
evet ben yaptırdım gayat kullanıslı ve saglıklı bı aparatı var sadece onun bagkantısı yapılıyo o kadar

ceronimo1978

New member
Batuhan bey selamlar, kesme biçme yapıldı mı? Mümkünse bir resim alabilir miyiz? Sağolun

Emre Akçay

New member
Etax beyninden far kolunu bozuyor benden söylemesi. Duylu yapın. Ben modülden çift duyluya geçtim.

Srhn

New member
Ynt: yeni kasa ceedlere amerikan park uygulamasi yapan var mi?

Etax beyninden far kolunu bozuyor benden söylemesi. Duylu yapın. Ben modülden çift duyluya geçtim.
Modul fark kolunumu bozdu emre nasil oluyo o

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre Akçay

New member
Cevap: Ynt: yeni kasa ceedlere amerikan park uygulamasi yapan var mi?

Modul fark kolunumu bozdu emre nasil oluyo o

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Aynen Serhan. Far kolunu yakmış. Parkları yaktığında farlar yanıyordu. Far sensörü çalışmıyordu. Yeni kol takıldı. Onu da yaktı modül. Meğerki Etax beynine zarar vermiş. Söktüm attım çift duylu yaptım. Etax beynini yapıldı, far kolu değişti sorun çözüldü.

Srhn

New member
Cevap: Ynt: yeni kasa ceedlere amerikan park uygulamasi yapan var mi?

Aynen Serhan. Far kolunu yakmış. Parkları yaktığında farlar yanıyordu. Far sensörü çalışmıyordu. Yeni kol takıldı. Onu da yaktı modül. Meğerki Etax beynine zarar vermiş. Söktüm attım çift duylu yaptım. Etax beynini yapıldı, far kolu değişti sorun çözüldü.
geçmiş olsun Emre bendede modül var acaba benimkide zarar verirmi bilemedim simdi

ceronimo1978

New member
Eki kasada bu uygulama kolayca yapılıyordu. Ben hiç sıkıntı yaşamadım. Hatta eski haline döndüm satarken. Sonrasında alan kişi yine Amerikan park yaptırdı. Sıkıntı yoktu.Ama yeni kasada durum farklı sanırım. Riske girmek istemiyorum, başımıza iş almayalım altı üstü sarı bir aydınlatma için.

zfrgll

New member
Erkan abiyle aynı fikirdeyim arkadaşlar yok mu Amerikan park yaptıran resim paylaşırsanız sevinirim sağlıklı ve sıkıntı vermeyecek veya vermeyen memnun olan arkadaşlar irtibata geçersek bende düşünüyorum