Site ile alakali anormallik..

aLi

Yönetim Ekibi
Merhaba arkadaşlar,

forum sunucunumuzu mevcut sunucudan farkli bir sunucuya tasidik.

Bunun sonrasinda siteyle alakali sıkıntılı bir durum yada anormallik yasarsaniz bildirin lütfen.

Berkan

New member
ben herseferinde beni hatırla dememe ragmen bastan kullanıcı adı ve sifre yazıyorm ve sonrada sitenin ortaasında kocaman bir hata kodu cıkıyor tekrar foruma basınca herşey geliyor yerli yerine

slhyldz

New member
@Berkan Bu dediğin bende olmuyor. Ben üç ayrı yerden giriyorum. Evdeki ve cep telefonumda chrome var ve işletim sistemlerim en son sürüm. Hiç sorun yok. İşyerimde Win7 kullanıyorum o pc de enter tuşu çalışmıyor. Kullanıcı avatarları gözükmüyor. Bir takımda hatalar veriyor.
Kullandığın işletim sistemi veya güncelemelerin ne durumda?

Berkan

New member
@slhyldz biri win7 biri win8.1, ibret olarak ben üsttekini yazdıktan, az önce iş yerinde actım kayıtlı sekilde sorunsuzca actı forumu :D

serkanuludag

New member
cevap yazmak istediğimde izin vermiyor"sayfadan ayrıl" diye bir ibare çıkıyor ondan sonrası beyaz sayfa ....

aLi

Yönetim Ekibi
bende chrome da kullaniyorum ama sıkıntı yok Serkan.

alicanım

Member
Bende yazarken sıkını yaşıyorum.Bir konu açıp onunla ilgili yazarken çok çok zorlanıyorum.Yazarken harf tuşlarına bir kaç defa bastırmam gerekiyor,normalde o zorluğu yaşamıyorum.Genelde konu açarken veya konulara cevap yazarken oluyor.