Opal Şaşmaz Müşteri Memnuniyeti

rayen

Super Moderator
Procee'd'in sağ farı su almıştı. Daha önce cee'd sw'de de başıma gelen bir olay olduğundan Opal Şaşmaz'a gidip garanti prosedürü başlatmak istedim. Çünkü, sw'deki su alma olayında Başayar burnumdan getirmişti, tapalar değişti, yok kendi kendine kurusun denildi vs. vs.
Ama servis müdürü Levent Bey, sökelim nereden su alıyor bakalım, ona göre bir çözüm üretiriz dedi. Cuma günü söktüler ve cumartesi günü çağırdılar. Farın sinyal lambasının ordan su aldığını buna da davlumbazın sağ alt köşesinde 5 cm kadar parçanın kırılıp düşmesinin neden olduğunu söylediler. Hakikaten sinyal lambasının üzeri çamur kaplıydı, temizleyip kapağın etrafını silikonladılar. Bu arada farı takarken xenon bir yandı, bir daha yanmadı. Balast gümledi yani :) Hemen çıkma bir balast bulup farın yanmasını sağladılar. Bir gerilim ortamı beklerken, işlemin sorunsuz tamamlanmasına şaşırmadım değil. :)
Sonuç olarak bakalım far bir daha su alacak mı? Alırsa garanti süreci başlayacak. Peki ne ödeyeceğiz dedim, 0 Tl dediler. Gerilmedim, sinir katsayım yükselmedi, yüksek perdeden konuşmak zorunda kalmadım, daha ne olsun yani. :)
Buradan başta Levent Bey ve Yasemin Hanım olmak üzere tüm Opal Şaşmaz personeline teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

fenci

New member
LEVENT BEY, Hemşehrimdir. Ankaraya gitiğimde bazen bende uğrarım. Çok İlgili bir arkadaş.

OzgurGunes

New member
Opal Konya yoluna gittiğim için pişmanım, bir dahaki adresim Opal Şaşmaz olacak.

Kasap78

New member
Opal da 2016 da bakım için gittiğimde gerekmediği halde aracın başında olmadığım için tlf edip ön fren balatalarını değiştirdiler. çıkanları bagaja koymuşlar 8 mm balatayı bitti diye değiştirdiler. aracın başında olsam değiştirtmezdim. ikinci olarak motorda tiz bir ses vardı bulamadılar. 2017 de ki Ankara Otoda yaptırdım bakım o arkadaşlar buldu. V katışı rulmanlarından 2 tanesi bozuk çıktı set halinde değiştirttim. saolsunlar bakımlara bekleriz diye aradılar geçen gün teşekkür ederim önünüzden bile geçmem dedim. bence ankarada gidilecek tek servis Ankara Oto.