Ön Izgara

barisulusoy

New member

inimicus

New member
Bence iyi olmuş ama madem orijinalliğe önem veriyorsunuz o sis farlarının da değişmesi gerekmez mi? Beyaz ışık "güzel durur" ama siste pek işinizi görmeyebilir.

barisulusoy

New member
Bence iyi olmuş ama madem orijinalliğe önem veriyorsunuz o sis farlarının da değişmesi gerekmez mi? Beyaz ışık "güzel durur" ama siste pek işinizi görmeyebilir.
Abi haklisin da aldığımda xenon far vardi. O beyaz bu sarı pek olmadı zaten farlarda biri hala patlak normal ampulemi dönsem kararsızım.

barisulusoy

New member
Valla Tumay Portekizden getirtmiş, 500 liraya almış, hatta 200 de kargo gümrük filan tutmuştu ama ben bi fiyat belirlemedim açıkcası.

barisulusoy

New member
Düşüncek pek birşey yok yaw 300 Lira yeterli sanırım.

Srhn

New member
Hayırlı olsun diyelım o zmn serkan :D

ceronimo1978

New member
Ynt: Ön Izgara

Benim aractaki on izgarayi maslak organizede yaptirmistim. Gorunus super fakat yuksek hizlarda iceriye islik ve ugultu sesi aliyordu birde kaputun altini motor kismini inanilmaz tozlandiriyordu. Ama gorunuse onem verdigim icin olumsuz yonlerini umursamayip bu sekilde kullanmistim. Fiyatida yine 250-300 tl civariydi

barisulusoy

New member
Benim aractaki on izgarayi maslak organizede yaptirmistim. Gorunus super fakat yuksek hizlarda iceriye islik ve ugultu sesi aliyordu birde kaputun altini motor kismini inanilmaz tozlandiriyordu. Ama gorunuse onem verdigim icin olumsuz yonlerini umursamayip bu sekilde kullanmistim. Fiyatida yine 250-300 tl civariydi
Senin şu farlari yanik gorsek guzel gibi valla